Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Szukam sposobu/programu do podglądu kamer publicznych


Silense

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to nie problem a tylko wątek to postanowiłem napisać to tutaj. Szukam sposobu/programu gdzie mógłbym mieć podgląd do kamer publicznych. Jest to możliwe na komputerze I mam nadzieje że android też. Mam nadzieje że mój przez mój wątek będzieCie pytali tu zamiast wciąż zakładać Nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Polska czy cały świat ?
Ja polecam http://insecam.com/ Jest tam masa sklepowych i ogólnie firmowych kamer ale jest też sporo perełek prywatnych :D
Ostatnio Dzięki systemowi Solid Seurity mogłem oglądać mieszkanko jakiegoś fagasa i to w 4 pokojach + kuchnia i salon :D
Gdyby widział jaką z niego cisłem beke :D
Zarejestrowałem się specjalnie, żeby ci pomóc. Doceń to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo nie chcę cię obrażać czy coś ale powiedz to tym co udostępniają te transmisje .
Nie zmieniają oni standardowych haseł czytaj : admin lub admin1234 itd. no i dlatego mamy tutaj obraz. Zapoznaj się ze stroną a następnie skomentuj. I nie bierz tych słów do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obrażasz.

Widocznie ktoś dba o jakieś bezpieczeństwo czy prywatność.

Z tego co wiem.. niektóre publiczne kamery są udostępniane dla mass. Wystarczy posłuchać mediów, co jakiś czas pojawia się jednostka (która niby w czynie społecznym) nagrywa obraz z kamer... 

 

Ale to są incydentalne jednostki. Nie stanowią oni reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie informacja dla osób węszących kolejny fappening.
Wyżej wymieniona strona nie posiada kamerek wbudowanych w laptopy i telefony komórkowe. O ile część z nich zapewne celowo jest otwarta na świat, to są perełki takie jak podgląd prywatnych mieszkań i firm oraz dyskotek. Strona kataloguje kamerki z podziałem na kraje — w Polsce dostępnych jest prawie 700. Autor po prostu za pomocą Google Hackingu zebrał adresy URL do kamerek i systemów monitoringu i napisał skrypt, który weryfikuje, czy można się do nich dostać za pomocą domyślnego hasła producenta kamerki. Jeśli tak, pojawia się ona w spisie. Przeglądając stronę nie poznacie jednak dokładnego URL-a do danej kamerki — autor strony “proksuje” streaming z kamerki przez swój serwer a internautom pokazuje jedynie przybliżoną lokalizację kamerki (zapewne poprzez geolokalizację jej adresu IP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki. Wgrałem androida+root i cwm z innego forum. Mam roota super itp. Ale zauważyłem to że gdy "zaloguje" się do systemu to automatycznie coś pobiera lub wysyła bo leci po 400-700 kb i tak przez parę sekund. Oczywiście mam tylko potrzebne programy. avg nic nie wykrył z wirusów. Najlepsze to że jak włączę tel z wyłączonym wifi to po zalogowaniu włącza wysyła lub pobiera i po tym zaraz wyłącza wifi. Co to może być i jest jakiś sposób lub program by to sprawdzić ?

Odpowiedź: Nie zamierzam zakładać nowego tematu ponieważ bardzo wiele mam jeszcze ich. Nie chce zaśmiecać.Jeżeli administrator napiszę że mam założyć Nowy temat to go założę. Ale spodziewajcie się 40 tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności