Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Poszukujemy redaktorów na portal


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozwijamy się co widać na forum jednak zapotrzebowanie na nowych redaktorów jest ogromne na portal dlatego otwieramy oficjalną rekrutacja na to stanowisko. Podania można składać do mnie na pw.

 

Wzór podania:

- kilka słów o sobie

- czy gdzieś już pisaliście

- zainteresowania

- dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać redaktorem

- o czym chciałbyś pisać

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam nazywam się Oskar i mieszkam w Rzeszowie. Mam 17 lat. Kiedyś pisałem artykuły na portalu o tematce samsunga, lecz strona padła z powodu braku zainteresowania stroną przez właściciela. Interesuję się programistką. Na stronie chciałbym zostać redaktorem dlatego że ta strona pomogła mi rozwiązać wiele problemów teraz ja chce pomóc jej uzupełniając ją ciekawymi artykułami. Chciałbym pisać artykuły typu "Ciekawe aplikacje na androida".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś artykuły które pisałeś? Link do nich, albo pliki? Oczywiście zapraszamy :)

 

 

W najbliższym czasie napiszę jakiś artykuł który byś mógł zobaczyć.

Teraz święta to troche mniej czasu ale postaram się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasz Portal jak i Forum z dnia na dzień się powiększa zyskując też dużą ilość użytkowników, jedyne czego nam potrzeba jest dobra kadra pracownicza a dziś o dobrych ludzi ciężko, mam nadzieje że jesteś  dobry w tym co robisz i z chęcią nam pomożesz, Pawliniak zapewne zapozna cię z naszym portalem jak i forum :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwijać się rozwijacie, macie ładne forum. Trochę mała liczba postów, ale pewnie nadrobicie. Macie forum i portal o całym Androidzie, a do ogarnięcia tego potrzebujecie więcej ludzi bo w kilka osób nie da się ogarnąć wszystkiego na bieżąco. Prowadzę podobne, ale węższe forum i portal to wiem jaka to praca (linka nie podaje - pod paragraf z Regulaminu podpada :P). Niemniej jednak zapytałem o warunki, bo otrzymuje propozycje z różnych stron i chciałem mieć porównanie co kto oferuje :) Dziękuję za odpowiedzi zarówno tutaj jak i PW. Życzę powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@KitLer jak tylko będzie @Pawliniak to do Ciebie napisze, fakt jestem z rekrutacji, jednakże z rekrutacji moderatorów, więc musisz poczekać na niego; w ciągu 48h od momentu napisania tego posta powinien z Tobą skontaktować się @Pawliniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KitLer

Polecam uszykowanie z 2 artykuły napisanych przez Ciebie, bądź napisz, tematyka jest dowolna, @Pawliniak na pewno będzie chciał zobaczyć Twoją stylistyke pisania artykułów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności