Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L90] ROOT sposobem vROOT


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[LG L90] ROOT sposobem vROOT

 

W szybki sposób możecie uzyskać ROOT-a na tym smartfonie, możecie również spróbować z aplikacją Kingo ROOT

 

post-7223-0-91553700-1398506390.png

 

Opis metody znajdziecie w tym temacie : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2108-vroot-szybki-spos%C3%B3b-na-root/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, sprawdzałem, niestety wyżej wymieniona metoda nie działa z tym modelem - L90 (D405n) . Działa natomiast o wiele prostsza metoda "purpledrake":

 

1. ściągnąć purpledrake i rozpakować LINK

2. podłączyć telefon w trybie debugowania pod pc

3. uruchomić program

4. nacisnąć [enter]

 

gotowe mamy root.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, sprawdzałem, niestety wyżej wymieniona metoda nie działa z tym modelem - L90 (D405n) . Działa natomiast o wiele prostsza metoda "purpledrake":

 

1. ściągnąć purpledrake i rozpakować LINK

2. podłączyć telefon w trybie debugowania pod pc

3. uruchomić program

4. nacisnąć [enter]

 

gotowe mamy root.

 

Zeby ustawić tryb debugowania, trzeba uruchomić jakoś opcje programistyczne w telefonie tak?

Mam ten sam model telefonu i potrzebuje przenieśc dane gry na kartę SD bo mi zajmuje praktycznie całą pamięc telefonu - 3GB danych.

 

Pewnie rootowałeś, żeby przenieść dane na kartę? Czym przneosiłeś? Mam zainstalowany w telefonie Link2SD Plus

Mam nadzieję uda się nim  przenieść te dane.

 

ps.

Nigdy nie aktualizowałęm wcześniej telefonu, znajomi mi odradzali, że później telefon może działać wolniej + rózne inne hocki-klocki. Ty aktualizowałeś swój telefon tak w ogóle? Bo może to zrobić przed zrootowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał zaktualizować zrootowany soft, to prawdopodobnie uwalisz telefon.

Jak coś to aktualizację przeprowadzaj bez roota, lub wgraj sam stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał zaktualizować zrootowany soft, to prawdopodobnie uwalisz telefon.

Jak coś to aktualizację przeprowadzaj bez roota, lub wgraj sam stock.

 

Tak czytałem o tym już na innym forum, jeśli kiedyś będę o tym myślał porządnie przejrzę fora internetowe. Dzięki mimo wszystko za troskę.

 

ps.

Właśnie zrootowałem go, troszkę trzeba było pozmieniać typ połączenia z komputerem ale udało się, PurpleDrake-Lite zrobił co trzeba. Potem wystarczyło już uruchomić Link2SD i przeniósł wszystko jak malina ;) Nareszcie zwolniło się miejsce na aktualizacje innych aplikacji ufff... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności