Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC One M7] TWRP Team Win Recovery Project 2.7.1.2


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-98164300-1406057760.jpg

 

Pobieramy:

HTC One Toolkit - Squabbi - 3.1.2.rar

twrp-2.7.1.2-m7.img

 

Wymagane:

Odblowany bootloader http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/812-odblokowanie-bootloadera-htc-one-m7/

Włączony tryb debugowania http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1055-cyanogenmod-jak-w%C5%82%C4%85czy%C4%87-debugowanie-usb/?p=5966

 

Instalacja:

Wypakowujemy HTC One Toolkit - Squabbi - 3.1.2.rar uruchamiamy HTC One Toolkit.exe umieszczamy pobrany plik w folderze wypakowanym oraz zmieniamy jego nazwę z twrp-2.7.1.2-m7.img na twrpul.img w programie wybieramy recovery. Zaznaczamy international. Klikamy reboot bootloader po 10 sec wybieramy flash recovery i to wszystko :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

adb reboot bootloader
error: device not found

Dlaczego nie odnajduje mi telefonu? Przy aktualizacji CM nie dzialaly mi aplikacje google, przez co przez przypadek usunalem caly OS ze wszystkimi plikami mialem tylko TWRP, ale pobralem z forum jakis recovery i teraz w ogole juz nic nie mam, może ktoś mi pomoc? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o os na pc ;) i czy sterowniki do telefonu zainstalowane, bo inaczej Ci go nie wykryje.

Na przykład te: http://www.theandroidsoul.com/download/download-htc-driver-4-16-0-001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej to samo : adb start-server
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
adb reboot bootloader
error: device not found

czy nikt nie mial takiego problemu? nie da sie jakos inaczej wgrac systemu przez program? W sumie nie wgram nic jak PC nie rozpozna HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłem z pracy, a wiec mam pytanie, mam nadzieje, że nie denerwuje Cie tymi pytaniami..

Cytuj

 

1.S-ON(Wykonaj jak zrobiłeś S-OFF)

Można pominąć robienie S-ON, ale bardziej ogarnięta osoba to zobaczy więc lepiej zrobić S-ON.

Jak to zrobić? Łatwo i szybko proszę:

Podłącz telefon HTC do komputera

Uruchom urządzenie w trybie bootloader i wybierz opcję fastboot

Sprawdź czy telefon jest rozpoznany przez komputer:

Aby sprawdzić wpisz w cmd poniższą komendę(cmd uruchom w folderze gdzie mamy pliki fastboota)

adb devices


 

Podłączam telefon, uruchamiam w telefonie opcje bootloader, na PC wchodze w cmd i teraz mam C:\Users\Mat> i tu problem jeżeli wpisze samo adb devices to pokazuje komunikat ze polecenie nie jest  rozpoznawalne, pewnie robie cos zle tylko co ( tak jak mowilem jestem totalnym laikiem, robie to po raz pierwszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujesz. Przynajmniej widzę zastosowanie tej mojej "wiedzy". Musisz w folderze z adb przytrzymać Shift i kliknąć PPM a potem otwórz okno polecenia. I wtedy wpisz komendę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności