Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia S] Po wgraniu romu 4.4.X, nie działa CWM Recovery


Cris7

Pytanie

Witam,

 

Otóż wgrałem prawidłowo ROM AOSP 4.4.2 kitkat na swoja Xpierę S, wszystko działa pięknie, ale chciałbym ją teraz sformatować poprzez CWM Recovery i wgrać wersję CyanFox-2.0.2-20140220. Problem polega na tym, iż nie mogę wejść do CWM Recovery po instalacji w/w romu AOSP 4.4.2. Próbowałem już nawet ponownej instalacji i podczas niej wyskakuje błąd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kurczę, przepraszam za głupie pytanie ,ale jak sprawdzić Kernel ? Po wejściu w informacje o telefonie mam tylko wersję jądra i numer kompilacji ... Root jaki wgrywałem był z pliku o takiej nazwie Root_with_Restore_by_Bin4ry_v36. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgrałem następnie CWM Recovery , bodajże wersję 6.0.3.0 i root 4.4.2 Kitkat AOSP (niestety ... na dodatek bez ggaps). Wszystko pięknie się zrobiło i system hula, ale poczytawszy trochę głębiej , a to mój pierwszy mod zdecydowanie lepszym wyjściem jest wersja Cyanogenmod o którym pisałem wyżej (wersja 253 mb z ggapps), dlatego tez chcę wrócić do CWM Recovery, a nie mogę ...

 

Aha a jeżeli chodzi o pytanie czy używałem flashtoola, to wiem, że w jakiejś paczce on był zawarty i instalowałem go, ale nei włączałem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz root-a to pobierz z google play android terminal.

Otwórz go i wpisz..

su

(poprosi o uprawnienia root- przyznaj)

 

su

reboot recovery

 

Jezeli cię przeniesie to będzie dobrze.. a jak nie to będziesz musiał wgrać od nowa stocka.. i zalecam nowsze recovery, najlepiej TWRP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbuję ją ściągnąć z innego źródła, gdy mi się to udaje to wyskakuje komunikat - nie można otworzyć pliku. Czy możesz mi napisać co mam teraz zrobić ? Proszę o pomoc.

 

Ewentualnie jak mogę dograć do obecnego Romu GGAPPS ?


Udało mi się zainstalować Terminal emulator, robię tak jak napisałeś wyżej - po komendzie "su" brak reakcji, a po komendzie "reboot recovery" wyskakuje komunikat "reboot: no such tool" , a zatem nie ma narzędzia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności