Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia L] Problem z aplikacją Sony Aparat


Marcin Krzaczkowski_22763

Pytanie

Witam. Wgrałem cm11 na moją Xperię L i chciałem wgrać Aparat z Xperii Z2 . Niestety podczas uruchomienia aparatu ( który wgrałem przez recovery, wgrywałem wersje z 3 źródeł) wyskakuje bląd : Niestety aplikacja aparat została zatrzymana. Przeprowadzałem z próby wygrania różnych wersji.

Czyściłem pamięć podręczną,wymuszałem zatrzymanie, czyściłem dane instalowałem jeszcze raz system, przywracałem fabryczne, wgrywałem przez recovery oraz też przez apk. Nic nie pomaga. Używam cm 11-20140710.
Proszę o pomoc i z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Próbowałem przenosić rówież za pomocą Astro file menager. Dalej ten sam błąd.

Za pomocą jakiego programu? Windows 7 mi nie wykrywa folderu system, nawet gdy włączę pokazywanie ukrytych folderów.

Sorry, ale jestem kompletnie nieogarniętny w tych kwestiach.

 

Może jest inna przyczyna, np. coś muszę zmienić w ustawieniach, czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwsze słyszę aby wrzucać aplikację przez komputer :P

 

Pro po robi się to, ale w trybie fastboot....

Ale jak wrzuca przez root explorer to jest to samo, co przez fastboot.

 

Pro po spróbuj zmienić uprawnienia aplikacji używając root explorer.

Ale to nic nie da.

Widocznie kod źródłowy CM kłuci się z kodem od Sony. Dlatego masz tu konflikt z FC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Jakub131a

Nie wiem czy na L też, ale na inne telefony są do pobrania gotowe ROMy z aplikacjami Sony.

A te uprawnienia to rw-r--r--

Czyli w Read zaznaczasz wszystkie, w Write tylko Owner, a w ostatnim ma być wszystko puste.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, ustawienia fabryczne wgrane przez recovery. Aparat pojawił się

w aplikacjach, jednak wyskakuje niezmienny błąd. Cały czas ten sam. Zmiana romu może pomóc? Bardzo mi zależy na tym aparacie. Najlepiej, jeśli byłby to dalej cyangenmod.

Macie jeszcze jakieś pomysły? Byłoby super gdyby działało. Zmiana systemu też wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ktoś pomoże nowicjuszce kitkata?
Próbuje zrobić restore danych na kitkacie. Problem w tym, że do zrobienia backupa był użyty program huawei AllBackup.apk na androidzie ICS, zrobiłam kopię zapasową danych i kopię tej aplikacji. Jednakże po skorzystaniu z waszych wcześniejszych rad względem założyciela tematu(czyli root explorerem - copy do system/app - reboot i dalej nic....) dalej nie mogę zainstalować aplikacji. Jakieś pomysły? :)
rom to CM11 a tel to huawei ascend g300
dodam że jest mi wszystko jedno czy wgram apk czy wgram bezpośrednio backup - backup jest w folderze z datą a w nim info.xml i kolejno pliki z rozszerzeniem .db (sms.db, contacts.db, itp.)

 

jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł - poproszę go tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności