Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia SP] Problem z dotykiem


Klusek

Pytanie

Witajcie, jest to mój pierwszy post na forum.

Problem mój jest dość typowy, ale bardzo dotkliwy u nietypowego użytkownika.
Przez długi czas byłem bardzo zadowolonym użytkownikiem Xperii SP do momentu zainstalowania aktualizacji z Androidem 4.3 (brandowanym z Play). Od dłuższego czasu miałem ochotę przejść na CM, tyle tylko, że jakoś nie miałem energii by zabrać się za to. Aktualizacja okazała się być dużym błędem. Telefon działa wolno, wiesza się i bateria trzyma o wiele gorzej. Zatem zainstalowałem CM 10 huashan.

Niestety sprawy mają się tak, że nie mam rąk (w zasadzie mam do wysokości łokcia) i bardzo ważne jest, by telefon miał super czuły wyświetlacz. Po zainstalowaniu CM 10 dotyk działa tragicznie, miałem nawet duży problem z odblokowaniem telefonu, nie wspominając już o napisaniu sms-a.
Nigdzie nie mogłem znaleźć włączenia trybu rękawiczek a ustawienia czułości nic nie dawały. 
Czy ktoś może polecić mi jakąś dystrybucję, która ma opcję z dobrze działającym dotykiem?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Być może powrót do stockowego roma (sprzed CM i aktualizacji) poprawi sprawę jeśli nie zadowala Cię obecna sytuacja.

Skorzystaj z Oficjalnego programu od Sony do "aktualizacji" (w przypadku Developerów - do odceglania bądź przywrócenia starego oprogramowania)

 

http://www.sonymobile.com/pl/tools/update-service/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności