Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Poszukuję telefonu z dobrym dźwiękiem, diodą powiadomień i fizycznymi klawiszami.


Flashek

Pytanie

Witam. 

Poszukuję zgrabnego ok 4 calowego telefonu z w miarę widoczną diodą powiadomień (nie szpilka na górze ekranu jak w niektórych xperiach), 

dobrą jakością dźwięku na słuchawkach ( mam czuły słuch, dużo słucham muzyki ), fizycznymi klawiszami np. home, back, menu. aparat etc. ( jeśli nie ma to byle nie były by to ekranowe ), slotem na SD, usb otg obowiązkowo, przednią kamerką, w miarę dobrym aparatem 5mp ,8mp z lampą, ewentualnie wyjściem na tv ale w to już wątpię . Aktualnie posiadam xperie neo v i poszukuję coś z co najmniej 1 Gb ram i dwurdzeniowym procesorem . Budżet w granicach 700 zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tej cenie powinieneś już wytargać nawet Galaxy S3 :P

Jeżeli nie to:

Poleciłbym Xperie SP, poza klawiszami telefon powinien ci spokojnie spasować. Walkman jak walkman, Pasek powiadomień przypominający paski z linii NXT, 2x1.7ghz / 1gb ram / Andreno 320 - płynna praca, aparat ma 8 megapixeli (Ale nie jest jednak świetny), posiada wejscie MicroSD, Wspiera OTG. Myśle że spokojnie SP znajdziesz za 700zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja poleciałbym Ci np. Nexus-a 4, to zawsze Nexus i ma bardezo dobre parametry. Co do dziwięku dużo zależy od tego jaki masz odtwarzacz. Niektóre wzmocnienia dziwęku aż za bardzo ubawiają ubawiają... Też mam czuły słuch :P

 

Jak do dzwięku to poleciałbym ci tą Xperie SP, Edentualnie Galaxy S 4 mini, LG G2 Mini. 

LG też dobrze odtwarza muzykę. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Xperia M to dobry smartphone, i stoi dobrze wydajnościowo (Na 4.3). Posiada Walkmana, no i duża ładna dioda powiadomień. Ale ma pewna wadę : 2gb na aplikacje.

Posiadałem ten telefon od marca i byłem bardzo zadowolony, wręcz ideał dla mnie. Ale dziś mam Xperie Z (Jednak te 5 cali to rozmiar dla mnie) dlatego M sprzedaje.

 

EDIT: A byłbym zapomniał, telefon słaby fotograficznie.

 

Mimo wszystko nie jest to najlepszy smartphone w cenie za jaką szukasz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności