Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[ZTE Blade III] Wgrywanie CWM, Root'a oraz CyanogenMod 11


VeeduS

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!! ROBISZ WSZYSTKO NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!


Witam, chciałbym pokasać jak szybko zrobić Roota, Zainstalować CWM i wgrać CM11 Zapraszam.


 


Recovery:


 


Wymagania:


Sterowniki USB : zte-blade-iii-drivers.rar (Zainstaluj je)


Mały prgramik do wgrania CWM : ClockworkBlade3.rar


 


Ważne: Klikamy Windows + r i wpisujemy SystemPropertiesHardware.exe i klikamy OK


Otworzy się okno i klikamy ''Ustawiena instalacji urządzeń" i klikamy TAK


 


Zaczynamy:


1.Wchodzimy w Ustawienia, włączamy trym ebugowania USB oraz instalacje z nieznanych zródeł.


2.Podłączamy telefon pod Kompa


3.Uruchamiamy program ClockworkBlade3.exe


4. Powinno pojawić się czarne okno cmd


5. Teraz wystarczy czekać 3-4 minut na zakączenie (Jeżeli nic się nie dzieje, należy odłączyć telefon (Bez wyłączania programu) i podpiąć pod inne USB)


6.Jeżeli wszystko się udało powinno wyskoczyć okno z napisem "DONE"


 


Teraz można sprawdzić czy działa wyłączając telefon i wejść w tryb recovery vol - i power jak działa guzikami głośności najeżdzamy na reboot system now i klikamy raz power.


 


 


Root:


 


Wymagania:


Nasz root: Superuser-3.1.3-arm-signed.zip


 


Zaczynamy:


1.pobrany plik (bez rozpakowywwania) Wrzucamy na karte SD


2.Wchodzimy w tryb recovery i wybieramy:


Instal zip from sdcard --> Choose zip frome sdcard --> Superuser-3.1.3-arm-signed.zip --> Yes - instal Superuser-3.1.3-arm-signed.zip


3. Następie ****Go Back**** i jeszcze raz ****Go Back**** --> Reboot system now


 


I mamy wgranego Root'a


 


Wgrywanie CyanogenMod 11


 


Wymagania:


http://fs1.d-h.st/download/00089/oB1/cm-11-20131218-KonstaKANG-atlas40.zip :Nasz CyanogenMod 11


http://d-h.st/5BH : Niezbędna paczka google'a


 


Zaczynamy:


1.Wrzucamy wszystko na karte SD


2.Wchodzimy w tryb recovery -->install zip from sdcard -->choose zip from sdcard i wybieramy cm-11-20131218-KonstaKANG-atlas40.zip -->Yes - install cm-11-20131218-KonstaKANG-atlas40.zip


3.Potem choose zip from sdcard i wybieramy gapps-kk-core-20131217.zip --> Yes - install gapps-kk-core-20131217.zip


4.+++++Go Back+++++


5.nastepnie wipe data/factory reset --> Yes -- delete all user data


6.nastepnie wipe cache partition --> Yes - Wipe Cache


7.nastepnie advanced --> wipe dalvik cache


8.+++++Go Back+++++


9.i wybieramy reboot system now


 


 


Wszystko powinno działać :D (Pierwszy raz telefon może włączyć się dłużej)


Mam nadzeje że pomogłem


Edytowane przez Pawliniak
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiełem.

Kolego możesz poprawić 2 pierwsze linki do pobrania. Związane są z wgrywaniem plików exe ;)

 

Pozdrawiam

(poleciał +1) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem, może ktoś mi będzie w stanie pomóc... Instaluje recovery zgodnie z instrukcją, wszystko przebiega pomyślnie, po skończeniu wyskakuje okienko z napisem "DONE" telefon jest włączony w trybie recovery "CWM-based Recovery v6.0.2.7" klikam reboot system now, po ponownym wejściu w recovery wchodzi w stare androidowe recovery. Próbowałem również wgrać roota, zaraz po tym jak wgrało się nowe recovery nie robiłem reboot system tylko od razu wgrywałem roota zgodnie z instrukcją i znów przebiegło wszystko pomyślnie, jednak po zrobieniu reboot system now i ponownym wejściu w recovery nie ma żadnych zmian, oczom ukazuje się stare androidowe recovery i nie da się wgrać CM11. Nie jestem zbytnio obeznany w tych tematach, więc może coś robie nie tak, wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności