Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S 3] Kontakty CyanogenMod


Rav Augustyn

Pytanie

witam na wstępie chciałbym się przywitać, jestem tu nowy. Jestem także totalnym laikiem jeżeli chodzi o CM. Wgrałem dzisiaj sobie na moją s3 CM11 poprzez instalator. Wszystko śmiga wspaniale tylko problem leży po stronie kontaktow. Zrobilem kopię zapasową ze wszystkim poprzez KIESa. Jednak jak podłączyłem tel to KIES go nie widzi, jak mam teraz zgrać wszystkie kontakty z KIES na mój tel. Proszę o pomoc to bardzo ważne kontakty. dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam, u mnie po zainstalowaniu CM na moim telefonie, komputer go nie widzial. Nie wiem dlaczego. Taki juz jest urok tego CM, proponuje Tobie zainstalowac Android Revolution HD :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo nie zainstalwoałeś Gapps - dlatego nie masz google play :]

 

Pro po Cyanogenmod to nie firmware samsunga i nie połączysz telefonu.
Prócz kernela.. nic nie mają nic wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no ok ok to już mam, z dnia na dzień już więcej garniam. ale chodzi mi o to czy np. CM nightly z dnia 30 maja mam na tel, wychodzi CM z 31 maja i chce sobie zaaktualizowac, ale pobiera mi cala paczke zip. ~200mb, i czy musze za każdym razem robic wipe itp. czy jest możliwość żeby zainstalowalo tylko te poprawki z nowszej wersji nie tracac wszystkiego na tel. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności