Zaloguj się lub Zarejestruj Galaxy Gear na naszym rynku.Co można powiedzieć o SW 2?Przede wszystkim jest to zegarek..."> Zaloguj się lub Zarejestruj Galaxy Gear na naszym rynku.Co można powiedzieć o SW 2?Przede wszystkim jest to zegarek..."> Skocz do zawartości

• 0
NeoCM

Recenzja akcesorium Sony Smartwatch SW 2

Pytanie

Zapraszam drogich użytkowników do przeczytania subiektywnej oceny akcesorium:

Smartwatch jest drugą generacją urządzenia jaką wydał Sony. Jak można się domyśleć ma konkurować z Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj  Galaxy Gear na naszym rynku.

Co można powiedzieć o SW 2?

Przede wszystkim jest to zegarek, który jest dodatkiem do telefonu. Daje nam możliwość (bez konieczności używania telefonu) sprawdzenia poczty, przychodzących  powiadomień z portali społecznościowych, a nawet odczytać przychodzące wiadomości SMS/MMS. Co najważniejsze Sony wyposażył urządzenie w pilot. Co daje możliwość sterowania telefonem.
Nadmieniam, iż Smartwatch współpracuje z telefonami, które obsługują NFC oraz Bluetooth . Nie polecam kupna osobom, które nie mają możliwości sparowania urządzenia. Zegarek cały czas usiłuje podłączyć się do urządzenia i puki tego nie zrobi, nie da się z niego normalnie korzystać. Do obsługi zegarka wymagany jest program od Sony „Smart Connect”.

Więcej znajdziesz tu: Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

SW 2 to bardzo ciekawy i całkiem przydatny sprzęt, mimo wszystko dla mnie jeszcze brakuje mu paru funkcji :)

Do plusów wg mnie to głównie wykonanie tego zegarka, materiały są dobrej jakości i raczej powinien bez problemu przetrwać nie jedną niemiłą sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

To jest zabawka.

Ale jak się ma, to się używa hehe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

SW 2 jest super, ale marzy mi sie moto360, która jest już w polsce , ostatnio kolega pokazał mi na allegro. Jest kup teraz 2K, ale licytacja też. Jak myślicie opłaca sie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Daj link 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Noo SW2 to dość przydatny bajer, szczególnie w szkole :D

Który nauczyciel z maty by pomyślał, że w zegarku uczeń ma kalkulator?? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dlatego czekam na więcej funkcji w nim :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mam i polecam. Przydaje się w niektórych sytuacjach, nawet fajnie wygląda. Nie jest drogi. ;)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mam i w sumie jest jednym z moich ulubionych. Fakt faktem, nowe modele posiadają masę przydatnych funkcji (można rozmawiać przez nie, robić zdjęcia itd.) jednak ten ze względu na swoją prostotę ma u mnie miejsce 1. Szkoda tylko, że ramka tak szybko się rysuje... :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Właśnie dopiero nabyłem za grosze. Wygląda nieźle i ogólnie nie jest najgorszy, tylko denerwuje przymus pobierania oddzielnie każdej aplikacji by mieć z niej powiadomienia, jak narazie mało przydatny, zobaczę czy z czasem do niego przywyknę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi