Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Lenovo a760] Instrukcja krok po kroku jak wgrać/zainstalować rom (MIUI 5) Lenovo a760


andrewx85

Rekomendowane odpowiedzi

ok. mam cwm recovery wszystko ladnie pieknie tylko ze jak chce zrb ten punkt instalacji (

  • Powrót do głównego interfejsu install zip z sdcard -> wybierz zip z sdcard -> Wybierz ROM ) to nie moge znalezc pliku romu na karcie sd a wrzucilem go i jest na tej karcie, tylko no po prost cwm go nie widzi, a daczego? nie mam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pobrałem ten rom tak wrzucilem. spakowany w rar. nic nie ruszalem. wrzucilem na karte sd. nie do jakiegos konkretnego folderu tylko po prostu na karte sd. moze to bedzie wazne co powiem, ze w moje CWM recovery wchodze poprzez Program RASHR-TOOL a nie jak wszyscy poprzez vol+ vol- i przycisk power. Ma to jakies znaczenie jak wchodze w to recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w wewnetrznej tez nie widzi;/


Ok. Zainstalowałem ROM. Martwi mnie w nim jedna rzecz. otoz mam telefon na dwie karty sim, w poprzednim Rom_ie przy wysyłaniu sms-ow mialem do wyboru z jakiej karty moge wysłac a w tym tego nie ma niestety. Moge zrobic w ustawieniach ze bede wysylal albo z sim1 albo z sim2 albo z obu. i wtedy telefon najwidoczniej sobie losuje z ktorej ma wysylac... sa jakies aplikacje do tego albo poprawki zebym mogl sam przed wyslaniem sms-a z ktorej karty sim ma to wyslac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie. Kupiłem właśnie S8 A7600. Wszystko ok,ale: różne dziwne chińskie apki, mnóstwo krzaczków, itd. Jest osoba, która może mi pomóc z wgraniem rom, itd? Jestem kompletnie zielony, a znajomi nastraszyli mnie, że mogę całkowicie zabić telefon. Zapłacę. Bardzo mi na tym zależy.

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwadrat

 

Nie musisz takich propozycji rzucać :) Poszukaj w odpowiednim dziale i gdybyś czegoś nie rozumiał to zadaj pytanie, a na pewno ktoś się odezwie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwadrat

 

Nie musisz takich propozycji rzucać :) Poszukaj w odpowiednim dziale i gdybyś czegoś nie rozumiał to zadaj pytanie, a na pewno ktoś się odezwie :)

 Oj pytań, to ja mam już w głowie chyba za dużo:) Boję się je zadawać, bo wstyd będzie wielki:) Nawet o model telefonu: mam lenovo S8 A 7600. Tutaj, jest napisane o lenovo a760, ktoś wkleił zdjęcie tel na początku tematu i...no kurde, mój inaczej wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie pomóżcie :D

Nie używam już tego beznadziejnego aero2, w telefonie siedzi tylko jedna karta PLAY w 1 slocie oczywiście. Robiłem ostatnio twardy reset bo telefon mulił już strasznie i nie mogę teraz wysyłać ani odbierać MMSów. Wcześniej jakoś to zrobiłem ale nie mogę teraz za cholerę tego zrobić. Możecie mi krok po kroku napisać jak to zrobić? Zakładając, że telefon jest świeżo po resecie oczywiście. 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności