Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG l5] Cegła, a nie telefon


Neproify Takamura

Pytanie

Witajcie. Moim zwyczajem scegliłem telefon. KIlka słów:

LG L5 - root, cwm, fastboot, v20G.

Czyli standardowo - podczas instalacji cyanogenmod przez cwm(wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik, a następnie instalacja) wyskoczyło "status 7" - czyli z tego co wyczytałem nie zgodność z telefonem(jakim cudem?). Po restarcie telefonu zapętlony boot - czyli ciągły powrót do cwm lub zawieszka na logu LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Status 7 można mimo wszystko naprawić : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1995-jak-naprawi%C4%87-status-7-installation-aborted/

Odpaliłeś telefon bez romu bo status 7 przerwał instalacje. Wejdz w cwm i zainstaluj jeszcze raz lub inny. Jak telefon nie reaguje wogóle i nie da sie wejść na CWM. Wejdz w tryb emergency (Vol+ i Vol- oraz Power) i zainstaluj oryginalny soft porducenta. Cała procedura root'owania, wgrywania cwm itp, itd będzie musiała być powtórzona.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak jest kolejny problem - zrobiłem root, odblokowałem fastboot oraz zainstalowałem cwm. Do tego edytowałem pliki według twojego poradnika... I nic.

Installing <nazwapliku>.zipFinding update package...Opening update package...Installing update...Installation aborted.

Jak tak dalej pójdzie, to nigdy cyanogenmod nie zainstaluje.  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale to jest na pewno rom na twój telefon?

Masz L5 pierwszej czy drugiej generacji? Bo to też ma znaczenie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, zrobiłem. Kilka informacji dla innych.

Gdy macie zainstalowany cwm pobierzcie to - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=51766643&postcount=1665 A następnie zainstalujcie jako .zip. Potem reboot i instalujecie DOMYŚLNĄ(nie modyfikujcie!) paczkę cyanogenmod. Następnie reboot i gapps. Inaczej nie zadziała. Temat do zamknięcia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności