Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

LG G2, LG Google Nexus 5 czy HTC One X+?


Saddev

Pytanie

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ile kosztuje bo założę się że nie 1200zł

Aaa M7. Ale on jest gorszy od Nexusa 5 i G2, może od X+ lepszy ale jakoś One do mnie nie przemawia. I może powiem że nie chcę telefonu co nie na da się do użytkowania jak One V czy One S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

m7 ma sporo modyfikacji. O dziwo mocne zaplecze custom romów.

LG G2 to hmm spójrz na wersję mini, nie ma jeszcze sposobu roota opisanego.

Sam zastanawiałem się nad G2, ale zrezygnowałem. 

 

Na twoim miejscu myślałbym jeszcze o z1, albo o tym nexus 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałbym telefon którego nie będę musiał odblokowywać(by go w ogóle użyć). One'a M7 mają moi znajomi którzy na niego narzekają. Ja sam nic przeciw nie mam ale po opiniach to już się boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

polecam htc once x+

Czemu komuś proponujesz coś

co już producent ubił?

Z tych co podawaleś jest m7 wsparcie społeczności i producenta, Nexus 4 i 5, Galaxy S4, Sony Z1 (trudny w modowaniu, małe wsparcie).

Sent from my Nexus 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do gry wszedł nowy telefon a mianowicie HTC One(M8). Teraz rozważam nad LG G2 lub HTC One(M8). Parametry są bardzo podobne, ale do One'a przemiawia do mnie jego metalowa obudowa. W moim One V obudowa jest genialna i sadzę że w M8 będzie jeszcze lepsza. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym brał te M8

Też najbardziej teraz myślę o One. Zawsze można zrobić mu unlocka i pobrać ViperOne(M8) 1.3.1 :D

Lubię mojego One V ale ma teraz więcej wad niż kiedyś. Np. Przeszkadzająca tragiczna już na dziś wydajność(2 lata temu tak się nią podniecałem :D), mały wyświetlacz i brak wsparcia od HTC i devy schodzą z niego co robię i ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Note 3? Ten co ma 3GiB RAMu? Za 1200zł? Nie możliwe. Rozumiem że magia allegro

 

PS. Kolego błądzisz. To jest Note 3 Neo. Nic wspólnego z Note 3 prawie nie ma. Zostaję tak myślę że przy One M8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aktualnie po rodzinie. Chodzi. Kto będzie chciał ten weźmie. Wezmę za niego ok. 1500zł. Taki wielki i nie da się z tego prawie dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobaczymy. Jak nikt w rodzinie go nie weźmie to mogę Tobie odsprzedać i będę miał za to + 700zł z moich i będę miał mojego One'a M8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak ja na 99.9% chcę One'a M8. Czyli piłka jest po stronie pomarańczowego operatora bo nie ma go jeszcze w ofercie. Kupuję go max pod koniec czerwca. Jeżeli do tego czasu go nie będzie idę na LG G2. Zobacz na to. Nie wiedziałem że Snapdragon 801ka tak potrafi1397521635222.jpg?key=F8yyYnRCNC7yGcunNZ


Tu małe podsumowanie pierwszej połowy gry:
Wypadają:
LG Google Nexus 5
LG G2
HTC One X+
Wchodzi:
HTC One M7 jako zapasowy(gdyby m8 był za drogi lub coś w tym stylu)
Chęć na:
HTC One M8

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No taa. Czekam na Orange aż go dadzą bo M7ki nie chciałbym brać bo nie jest już topem, ale jeżeli nie będzie M8 w dobrej cenie to wezmę M7

Artykuł o M8 w Orange: http://www.orange.pl/kid,4001237793,id,4003752779,title,HTC-One-M8-w-sprzedazy-w-Orange-,article.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności