Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

HTC One X


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ! :)

Obecnie posiadam Galaxy S Plus jednak już jest ze mną prawie rok i najwyższy czas pomyśleć o zmianie co byście doradzili jako nowy telefon ? Max 1400 zł, osobiście upatrzyłem HTC One X przystępna cena i parametry także całkiem całkiem :D

Co jest mi potrzebne w telefonie !?

  1. Duże wsparcie odnośnie modowania bo uwielbiam wszystko zmieniać :D
  2. Aparat
  3. SMS
  4. Jakość wyświetlacza

Trochę HTC One X

Nvidia Tegra 3

1 GB ramu

4,7"

NFC

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko szedłbym dalej w galaxy. Ma coraz to większy wyświetlacz, mocniejsze parametry a cena z dnia na dzień topnieje. Po za tym najszybciej można go zhackować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HTC trudno jest pozbawić się oryginalnego bootloadera bez wiedzy producenta - czyli tracimy gwarancję. Przykładem nie będzie mój leciwy HTC Desire Z, oraz mojego kolegi HTC Evo 3D.

W moim trzeba wejść na stronę i za pomocą firmy HTC tracimy gwarancję oraz zaczynamy wspaniałą zabawę z rootem - czyli cyanek itd... To już ogranicza nas gdy pójdzie coś nie tak.

W Evo 3D jest wyższą szkołą jazdy gdyż musimy dodatkowo "hardwareowo" go złamać po przez połączenie pinu X i Y by w pełni złamać telefon.

Zmierzam do tego że nowszy może być jeszcze trudniejszy do złamania, a co za tym idzie możliwość "posadzenia" fona rośnie. A przypomnę że roota zaczyna się od zdjęcia bootloadera - czyli pozbycia się gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba zostaje nam tylko Galaxy SII. Na III to trochę mało kasy, choć takie oferty też się zdarzają - znaczy się należy traktować to jak podpuchę.

Galaxia jest naprawdę fajna bo ma dual core (1,2GHz), 1GB ram, 16GB rom, Amoleda (ale to już masz), no i najważniejsze - oficjalny suport dla androida 4.0.

Cyanki zrobili 10 a jak dziesiątka działa bez zarzutu to śmiało za 2-3 miesiące wyjdzie 11 (samsung zawsze wspomaga cyanogena - w końcu pracuje tam twórca cyanka).

Ja też zbieram kaskę na SGSII

http://mobtech.interia.pl/systemy-operacyjne/android/news-aktualizacja-galaxy-s-ii-i-note-do-jelly-bean-juz-niedlugo,nId,643575 <---

No popatrz co właśnie wyczytałem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię SE i Sony z nich jestem bardzo zadowolony :) "duży" wyświetlacz mi nie jest potrzebny do gier itd lecz do słuchania muzy,dzownienia itd.

Sam osobiście w życiu miałem tylko Nokie i SE ,a co do Samsungów to nie za bardzo jestem za nimi.Samsunga ratuje jedynie Androida reszta to inna bajka.

Więc tak czy inaczej Polecam Tobie coś w wyższej półki Sony jak S czy tez T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia S ładnie się prezentuje hmm no to nie wiem jeszcze trochę czasu mam na decyzje ale chyba wybiorę po między galaxy s2 a Xperia S :D

Co na to reszta ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Xperia S lub T tak jak tiestobunio :). Jak Sony Ci się nie spodoba, to samsung S II, który na teraz ma trochę więcej modyfikacji, ale szybko sie to zmieni. Sony oraz SE lubi słynąć z tego, że je się modyfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze może zaproponuję tańszego brata galaxy - Samsung Galaxy S Advance i9070P

Niestety nie widzę wsparcia dla andka 4 :(

Sorry - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30438742&postcount=54

Chyba wsparcie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności