Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S Plus] Problem z baterią


Kermiś

Pytanie

Witam, mam dość uporczywy problem, a mianowicie, czas pracy baterii. Mój samsung, bardzo szybko się rozładowywuje. Gdy ładuje go w nocy, a wyłączam tak gdzieś ok. 7:00 do 13:00 mam już około 50-60% baterii. Próbowałem różnych sposób by go wydłużyć: mam jasność na najmniejszą, wyłączone animacje itd. Narazie żadnych romów nie instalowałem. Prosiłbym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Znaczy no żadnych na razie custom Romów nie wgrywalem, ale ta opcje jeszcze rozważam bo moja pierwsza próba zakończyła się bootloopem. I właśnie nie używam oryginalnej ladowarki. Ale to aż tak dużego znaczenia chyba nie ma. A z tym rozladowaniem to juz ta czynność była wykonana. Także nie wiem co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz wgrać inny rom lub zaktualizować ten co masz i zrobić pełne wipe

Jeżeli efekt będzie podobny, to zainwestowałbym w baterie.

Bo telefon nie jest nowy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem go od innego użytkownika, ale podobno miał go tylko przez tydzień, a zakupiłem go w lipcu. A jeśli chodzi o rom, to myśle nad tym http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1691-galaxy-s-plus-442kkkot49lwip-darkcm-11-dark-cyanogenmod/#entry10329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

 

Ja również mam problem z baterią w swoim SGS+. Telefon mam dopiero jakieś pół roku. Przy moim użytkowaniu telefon trzymał mi zazwyczaj dwa dni (muzyka, gierki, wifi). Od jakiegoś czasu bateria nie trzyma nawet jednego dnia i najlepsze jest to, że leży prawie nie używany. Najwięcej baterii zużywa mi ekran bo aż 60 %. Jasność mam ustawioną na automatyczną a czas wygaszania na 30 sekund. Nie wiem co jest grane bo wcześniej tak nie miałem. Jakieś propozycje rozwiązania problemu? Może zmiana ROMu coś by dała? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Androida co jakiś czas powinno się odświeżać. To jest jak komputer zawali się śmieciami i tak działa jak działa.

Moim zdaniem powinieneś wgrać inny rom.

Bo jest różnica w bateriach.. wierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślałem właśnie nad wgraniem innego ROMu ale nie wiem, który będzie odpowiedni do mojego telefonu. Mam teraz CM 10.1 JB 4.2.2 i myślałem nad zmianą na CM 9.0.0 ICS 4.0.0. Tylko problem tkwi w tym, że nie znam się na ROMach i nie mam pojęcia na co konkretnie się zdecydować żeby wszystko ładnie śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Warto zainteresować się tym poradnikiem

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1893-android-dla-zielonych-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-1-wyd%C5%82u%C5%BCenie-czasu-baterii/

 

Osobiście używam tych dwóch aplikacji:

1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ijinshan.kbatterydoctor_en

- pozwala w łatwy sposób zaoszczędzić baterię

- posiada również jakiś specjalny tryb ładowania baterii który pozwala na zachowanie długowieczności :D

2. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

- łatwe oczyszczanie ukrytych śmieci w telefonie

- ułatwia zarządzaniem pamięcią ram

 

mam nadzieje, że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności