Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy S+] Nie mogę wejść do trybu recovery


dyvuun

Pytanie

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Próbuje wejść do trybu recovery telefonu.

 

Kiedy używam kombinacji vol up, home, power pojawia się komunikat ramdump mode couse: fore upload. Telefon nie reaguje na nic, muszę wyjąć baterie.

 

Kiedy używam kombinacji vol up, power (bez home) pojawia się biale pudełko ze strzałka i android, trwa to ok 10 sekund i telefon uruchamia się normalnie.

 

Bateria naładowana do fulla.

 

Jak mam wejść do trybu recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

spróbuj tak:

trzymasz vol+ oraz power a gdy pojawi się napis SAMSUNG po około 3 sekundach puść oba przyciski i poczekaj na ludzika androida wtedy naciśnij MENU (przycisk po lewej stronie wyświetlacza) wtedy powinno przygasnąć podświetlenie i po chwili powinien się włączyć tryb recovery

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

  • Wyłączamy telefon
  • Przytrzymujemy vol +, home, power
  • Po pojawieniu się podświetlenia puszczamy power (nadal trzymamy vol+ oraz home)

Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany proponuje wgranie czystego firmware. Instrukcja http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/979-wgrywanie-czystego-firmwaresystemu-na-galaxy-s-plus-i9001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na ten błąd zbytnio nie ma sposobu.

Coraz częściej pojawiają się ludzie z w/w błędem.

Pro po będziesz musiał wgrać system od nowa i modlić się aby nie było dalszych komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jest rozwiązanie. miałem ten sam problem i opisywałem go wyżej jak go rozwiązałem...

 

 

spróbuj tak:

trzymasz vol+ oraz power a gdy pojawi się napis SAMSUNG po około 3 sekundach puść oba przyciski i poczekaj na ludzika androida wtedy naciśnij MENU (przycisk po lewej stronie wyświetlacza) wtedy powinno przygasnąć podświetlenie i po chwili powinien się włączyć tryb recovery

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem pojawia się nadal ale można wejść do trybu recovery i zmienić recovery i nie trzeba zmieniać rom'u. zresztą jeśli ktoś będzie tym sposobem uruchamiał tryb recovery to prawdopodobnie za każdym razem uda mu się to zrobić i nie będzie się pojawiał ten napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo ten komunikat pojawia się, gdy rom ma problem z pamięcią ram.

To taki defekt złego wgrania stocka.

Ale dobrze wiedzieć, że da się jednak uruchomić te CWM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności