Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Czy Android powoli umiera?


NeoCM

Czy uważasz, że system Android powoli wymiera?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że system Android powoli wymiera?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam powiem tyle. Android na pewno nie umiera, bo wszystko się jeszcze rozwija. Nie wiem czy ktoś czytał ale Google pracuje już na Androidem 4.5 z nowym kernelem. Chyba 4 czy 5. Jeżeli chcesz mieć ładny wygląd menu, jakieś animacje to kup sobie HTC byle jaki. Dlaczego kupiłem One V zamiast Szajsungowego Galaxy Ace2? Dlatego, że chciałem nowszy Android a nie jakiś GB na którym to już nawet aplikacje nie chcą chodzić. Kupiłem go też bo ma Sense. Mam HD2 i powiem szczerze że nakładka na Windows Mobile 6.5 Pro była najlepsza. Te animacje pogodowe, ekran startowy i prostota. A teraz w One V co? Jedynie zegarek który nawet nie ma flipa, brak animacji pogodowych. Teraz planuję ponownie HTC tym razem odważniej bo One M8, co to da? Nie wiem. Najlepszą wersją Sense na Androidzie jest 4+ potocznie zwane Sense 4.5. Wszystko co miało być było. Gdybym mógł wybrać system z którym kupiłbym One'a to wziąłbym Windowsa. Pamiętam że był stabilny, nie ciął się i miał piękne Sense. Dlaczego nikt nie próbuje zrobić Windowsa na One V lub innym urządzeniu? Nie wiem, a powinno to być. Dlaczego HTC jest popularne? Bo wypuścili HD2. Wg. mnie Android marnuje dobre urządzenia. Parę lat temu nikt nie narzekał na HD2 a dziś to już nikt go do ręki nie weźmie. Powiem tyle. Tylko Windows Mobile HD2 4 ever. To podsumuje wszystko

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki sentyment do Samsung Nexus S - dla mnie to świetny telefon...

Ale mając takie potwory, to po co mi taki jamniczek hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sentyment do Xperi Neo V, tak długo i tak dobrze nie służył mi jeszcze żaden smartphone. :P (Od 2011 aż do tego roku był moim podstawowym telefonem, a reszta do modowania.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo V miał być moim pierwszym smartphonem. Ale trochę czasu minęło i nie był już w ofercie więc wziąłem One V

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym telefonem z andkiem był HTC Dream (Era G1) - to było cudo.

Potem Motorola Milestone, galaxy S, Nexus S, Fipout, ... itd.. 

 

troche ich było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętam moją pierwszą reakcje na cm.

Zdziwiłem się że ICS potrafi tak szybko pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że w HTC Dream zrobiłem downgrade do 1.1 - aby móc wgrać CyanogenMod Recovery

Masakra.. nie chciało nic działać, ani aplikacje ani nic..

Ale jakoś się udało i miałem potem CM 1.6 Donut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętam moją pierwszą reakcje na cm.

Zdziwiłem się że ICS potrafi tak szybko pracować.

Na One V CM9 nie chodzi szybko. One'y chodzą najlepiej na Sense

Ale mam jeszcze Desire C(One C) to tam Sense nie działa

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Neo V w porównaniu do stock to różnica miażdząca była. A CM10+Fusion Kernel to najlepsze połączenie pod względem wydajności. Ale za to w Cm brakuje aplikacji Sony.

Xperia M Tapatalkiem wysłała :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Sony dał? Mieliście Walkmana i nic więcej na Sonowym sofcie nie ma. Proponuję zakończyć offtop o telefonach bo od Androida odeszliśmy

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności