Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500] Bootuje sie po logu, wgranie ROM nie pomogło


mikaxx

Pytanie

Witam, mój telefon bootuje się po logu Tmobile. Wgrałam nowego ROM przez program ODIN, niestety to nie pomogło. Rom ściągnełam ze strony samsung-updates Galaxy Mini 2 GT-S6500 TPL S6500XXMH1 .
Co jeszcze mogę zrobic? Cały czas jak wchodzę do recovery oraz download mode pojawia mi się ramdump arm9 mode. Raz udało mi się wejśc w tryb download i wgrałam ROM ale telefon dalej nie działemo_im_sad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja doradzam pobierać stoki z Samsung update.

A tak w ramach pomocy to:

1.Zobacz jaki masz model telefonu . Częstą przyczyną bootloop,ów jest zły soft.

2.Czy kabel usb jest w 100% sprawny ?

3.Masz dobrego odina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Samsung-Updates to dobra strona . Poza tym spróbuj wejść do recovery albo poprostu poszukaj w necie pliku naprawczego ( wiem że taki jest) , sam gdy miałem rok temu ten sam problem pomógło mi wtedy wgranie nowego roomu oraz wgranie pliku przez odina . Nie pamiętam jak się nazywa , ale powinien być :P Czo te panie ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Nie chcę zakładać nowego tematu, ponieważ mój problem jest podobny. Mój telefon to Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500D. Chciałem wgrać CM 10.2 (cm-10.2-20131116-UNOFFICIAL-jenad) no i wszystko cacy. Zrestartował się no i od tąd zaczyna się problem. Po włączeniu pojawiło się niebieskie kółko które kręciło się w nieskończoność. Spróbowałem jeszcze raz, lecz wtedy zrobiłem wipe. Niestety to samo ale teraz telefon nie wchodzi w tryb recovery. Na forum wyczytałem, że trzeba zainstalować firmware. Zainstalowałem go (MEO-S6500DXXMF1-20130621154011 a pliczek, który wgrywałem przez odina to S6500DXXMF1_S6500DXXME1_S6500DMEOMF2_HOME.tar). Zainstalował się, lecz nadal zapętlało się ładowanie. Spróbowałem kolejny raz ale nadal to samo. Mam nadzieję, że mi pomożecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zainstalowałem nowy firmware (XEC-S6500DBGMK1-20140313164241). Nadal się zapętla ale jak napisałeś, że może włączać 40 min no to poczekam.

 

EDIT: Już minęło te 40 minut i nie widzę poprawy.

Edytowane przez TheKariXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Użyłem odina 1.84 no i nadal to samo.

EDIT: Pomyliłem się oczywiście chodziło mi o wersję 1.85 :)

EDIT2: Wgrałem wersję XEO też odinem 1.85, lecz nadal to samo. Dodam jeszcze, że przy każdym Firmware kiedy się włączał w pewnym momencie zaczyna wibrować tak jakby się zawiesił no i po paru sekundach pojawia się animacja z początku.


Czy można pomóc mojemu miniaczowy, czy już dalsza "reanimacja" nie ma już sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności