Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500] Bootuje sie po logu, wgranie ROM nie pomogło


mikaxx

Pytanie

Witam, mój telefon bootuje się po logu Tmobile. Wgrałam nowego ROM przez program ODIN, niestety to nie pomogło. Rom ściągnełam ze strony samsung-updates Galaxy Mini 2 GT-S6500 TPL S6500XXMH1 .
Co jeszcze mogę zrobic? Cały czas jak wchodzę do recovery oraz download mode pojawia mi się ramdump arm9 mode. Raz udało mi się wejśc w tryb download i wgrałam ROM ale telefon dalej nie działemo_im_sad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musisz jeszcze raz wgrać Firmware od samsunga.

Najlepiej jakby to był rom 3 plikowy 

 

Na ten błąd nic innego nie poradzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przeszufluj jeszcze raz tym softem co masz.

Ten błąd sugeruje, że coś jest nie tak z kością pamięci RAM w telefonie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, teraz widzę ze tryb download działa OK, a telefon jest bez problemu wykrywany przez komputer


Witam, byłam w serwisie, zapłacilam za naprawę. telefon działa ale niestety nie ropoznaje od tego czasu karty SIM, żadnej, próbowałam kilka. Nie wiem o co chodzi, czy ktoś moze wie co się dzieje?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, powiedzieli ze nie sprawdzili czy czyta karte SIM. jak go bralam to widzialam ze caly czas jest ikonka braku karty sim ale myslalam ze moze zle wlozona czy poruszana (oddalam razem z karta telefon). teraz nie wiem, moja siostra juz nie chce tam jechac drugi raz, chce go dac zas gdzie indziej, tam gdzie ma po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj wejść jeszcze raz w tryb Recovery. Wyczyść dane, wszystko cały system. Potem wejdź w download mode i wgraj ponownie rom. Tyle z mojej strony. Jak nie pomoże to innych sposobów nie znam. Też tak miałem. I pod uporem w końcu wszedłem w Recovery i wyczyściłem. Myślę że pomogłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja doradzam tak:

1.Baterię i zobacz co pisze na nalepce.

2.Jak już wiesz co pisze na nalepce napisz mi tutaj na forum.

3.Ja poszukam stocka dla ciebie i dam instrukcje instalacji.

 

Jak dalej nie będzie działał pisz poradzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam pierwszy post więć się przywitam :). A teraz problem dość standardowy bootloop przeczytałem o tym już sporo ale nic nie działa wszędzie piszę o trój plikowym romie ale nigdzie nie udało mi się go znaleźć jeśli ktoś ma takiego rom'a to proszę o pomoc. Problem powstał przy zmianie z CM na stock telefon nie daje się uruchomić w trybie recovery niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności