Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia Arc S] Nie wykrywa sterowników ADB /fastboot


PisklexD

Pytanie

Witam.

Jestem w tych sprawach strasznie zielony... Moj SE Arc S dobija mnie swoja "plynnoscia" chodzenia, wiec postanowilem pobawic sie z Cyanogenem. Wszystko bym zrobił przy dobrym poradniku. Jeden jak wgrac Cyanogena jest na tym forum, ale mam problem jak na razie z czyms innym. Chodzi ogolnie o jakies sterowniki ADB jesli dobrze mowie, ktore powinny byc na kompie. Sciagam takowe, instaluje co powinienem i nie wyszukuje mi nowego sprzetu w menadzerze urzadzen. Nie wiem czy zrozumiecie mnie na podstawie co napisalem, ale ja sie na tym nie znam, wiec prosze o pomoc. Z gory dziekuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Windows 8, a przy okazji zapytam się o CyanogenMod installer , bo dzisiaj tez się o tym dowiedziałem. Sciagnalem, tylko nie obsługuje mojego telefonu, wgl. Większość samsungow, ale można nim instalować na własne ryzyko i nie wiem jakie mogą być konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmieniłem tytuł wątku i przeniosłem.

 

Ja też miałem problem ze sterownikami fastboot.

Tu masz pewną instrukcję...

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1333-fastboot-adb-driver-fix-dla-windows-8-z-komunikatem-wating-for-devices/

 

Powinno pomóc. Na koniec przeinstaluj sterowniki z programu flashtool

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Windows 8 ma to do siebie, że blokuje niepodpisane certyfikatem pliki ( wystarczy, że jest stary)

Sterowniki ADB USB - to inaczej fastboot

Tobie brakuje części sterowników od "sony ericssona"

 

Ja to samo miałem z Xperią Z 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, debugowanie USB mam włączone. Co do sterowników to myślę, że tak, chociaż powiedz, czy chodzi o zwykłe sterowniki telefonu, czy coś pobrać od Sony'ego? Strasznie się nie znam, ale tak bardzo chce cyana. Muszę jeszcze odblokowac bootloader, ale to też trzeba mieć te sterowniki.

 

P.S.: Co z tym programem CyanogenMod Installer? Pracował ktoś z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musisz mieć odblokowany bootlader!

Inaczej możesz telefon wyrzucić.

 

Spróbuj ten program zainstalować i wskazać model...

http://xperiafirmware.com/component/content/article/2-uncategorised/29-sony-update-service

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy odblokowywaniu bl wyskakuje ten problem, który wysłałeś mi wcześniej, takim restartem kompa nie zadzialalo, wiec mozliwe ze chodzi o sterowniki USB od Sony'ego, tylko jesli chodzi o ten program SUS to mojego modelu nie moge znalezc... Po prostu sa tylko nowe modele z Sony, a nie ma juz Sony Ericssonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

flashtool ma w sobie sterowniki.

wejdź a C:flashtool/drivers- przeinstaluj te... w sumie jak jest w poradniku.. jak to nie pomoże...to niestety, ale będziesz musiał spróbować na niższym systemie niż WIN 8

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności