Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Wgranie i wybór CM dla Gigabyte GSmart Roma R2


dem zen

Pytanie

Witam Wszytskich jako nowy użytkownik Forum

W poniedziałek dostanę paczkę, a w niej będzie Tytułowy GSmart Roma R2, chciałbym go zrootować za pomocą Kingo Root i wgrać ROM CM tylko nie wiem jaki.W telefonie jest wgrany Android 4.2.2.Jest to dosyć nowa konstrukcja także w necie jest o nim mało informacji, a tym bardziej nie znalazłem nic o romach do niego.Prosze o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

z połaczeniem dalej próbuje.A co do wrażej .Wszystko śmiga pięknie , szybko przegląda internet i nie ma problemu z żadna grą ze sklepu     EDIT: Wipe nic nie pomógł jest tak samo jak było Zamieszczam tu kilka screenów z Antutu i 3D Mark 8ezy9umy.jpg5ume7ure.jpg

 

Według testu jest ciut lepszy niż S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dual sim będzie przetestowany jak przyjdzie karta Aero 2,ale wyczytałem w necie ze to jest jedno z najlepszych urządzeń pod Aero 2 ponieważ posiada klasę 10.Co do spostrzeżeń tylna klapka mogła by być lepiej wykonana,ale można się przed tym uchronić kupując silikon na telefon(oczywiście nie można trafić do tego modelu ale dopasowałem rozmiarem silikon od Xperia M i zmodowałem trochę otwory nożykiem na ciepło)Ogólnie obudowa wydaję się być wytrzymała nie trzeszczy pod naciskiem.W sumie jak na tą cenę to jestem zadowolony

 

Edit:

NeoCM jak dasz rade to zrób solucje z tego linka co podałeś wczęsniej, mój znajomy też chce zamówić ten telefon i przyda się to jemu jak i innym użytkownikom tej słuchawki

 

Nastąpił przełom w podłączeniu telefonu do komputera, a wszystko było przez moją głupotę:

Używałem starego kabla od ZTE Blade(RBM ONE) bo uznałem,że to nie ma żadnej różnicy, dzis jako że ładowałem swojego ZTE Blade przed sprzędaża musiałem użyć innego kabla by dalej próbować podłączyć Rome do PC i użyłem oryginalnego kabla z zestawu i po podłączeniu natychmiastowo wykryło mi urządzenie i zainstalowało sterowniki.Obecnie jestem po Rootowaniu przez Kingo Root,i zaczynam zabawę.Później zdam relację

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kingo działa jak automat

Podłączasz tel wykrywa go i Root.Nie ma nic w tym trudnego.Dodatkowo posiada opcję cofania roota(unroot).A co do tego kabla to szkoda gadać ogromny błąd

 

Po rootowaniu udało mi się naprawić przeplatane spolszczenie z Angielskim za pomocą MoreLocale 2 i dodatkowo usunełem wszystkie niepotrzebne aplikacje typu Google Music,Earth, KingsOffice i inne.Telefon przyspieszył znacznie po tym zabiegu i jest elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mojego tabletu nie obowiązuje np.

 

ale to temat o Twoim telefonie...

Zrób jakiś opis o tym telefonie (reckę) 
Wrzucę info na portal jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności