Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Wgranie i wybór CM dla Gigabyte GSmart Roma R2


dem zen

Pytanie

Witam Wszytskich jako nowy użytkownik Forum

W poniedziałek dostanę paczkę, a w niej będzie Tytułowy GSmart Roma R2, chciałbym go zrootować za pomocą Kingo Root i wgrać ROM CM tylko nie wiem jaki.W telefonie jest wgrany Android 4.2.2.Jest to dosyć nowa konstrukcja także w necie jest o nim mało informacji, a tym bardziej nie znalazłem nic o romach do niego.Prosze o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Obawiam sie, ze nie ma cyanogenmoda na ten model. Nawet nie widze go w bazie cyanogenmoda. ten smartfon ogolem nie ma supportu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogolem. Nie ma supportu pod wzgl developerow od custom romow. W androidzie nie ma tak, ze kazdy telefon ma wszystko... Liczy siw niestety marka ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

odpowiem ci w poniedziałek jak dostanę przesyłkę.Ogólnie planuje nagrać unboxing i zrobić mała recenzję telefonu bo nie znalazłem na yt po Polsku

 

A co do wgrania Cm to jeszcze się wstrzymam to jest nowa konstrukcja także wszystko jeszcze przedemną

 

Dzięki bardzo za wszystkie pomocne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, dzięki czekam w takim razie na odpowiedź. Potwierdzam też nie znalazłem recenzji pl na yt (byłoby świetnie jakby się pojawiła). Ogólnie mało jest informacji na temat tego modelu. Napisz też jakie akcesoria dostałeś do telefonu - jedna z sieci sprzedażowej nie wymienia kabla USB ani słuchawek, natomiast producent poinformował mnie że owe rzeczy są w zestawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedynie co znalazłem to ROOT i Recovery na ten model...

 

Mogę później umieścić solucję do tego modelu.

 

Ale co custom romy będzie ciężko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten telefon nie jest popularny zbyt w Europie.

 

Ale coraz więcej ludzi chwyta za mniej znane marki, ale to dobrze... 

 

Opis zamieszczę.

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za niedługo powinien być u mnie kurier z paczuszką to mogę wstawić jakąś mini recenzję, jeżeli oczywiście można.

A co do wyboru.Miałem już kilka takich cudaków i nie narzekałem, miałem do wyboru jeszcze Overmax Vertis, ale dziwna mi się wydała rozdzielczość przy 5 calowym ekranie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://androidforum.cz/gsmart-roma-r2-t50969.html

 

Ja chwilowo nie mam czasu opisać, mam zaj*** w pracy.

Chyba, że kolega da radę...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam 

mam prośbę do kolegi zakładającego temat, jak wygląda spolszczenie systemu w tym telefonie - jest ono kompletne czy występują braki (przeplatanie z językiem angielskim) tak jak w innych modelach tego producenta?

 

Niestety występują błędy w spolszczeniu przeplatany jest język Polski z Angielskim, ale dla mnie to żaden problem mam ustawiony Angielski język telefonu.

 

Natomiast problem mam z wykryciem telefonu przez system pobrałem rożne sterowniki i żadne nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności