Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III Mini] Dyskusja na temat urządzenia


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na temat urządzenia Samsung Galaxy S III mini

 

  • Czy jesteś zadowolony z urządzenia ?
  • Czy odpowiada Ci system i aktualizacja ?
  • Jak sprawuje się aparat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przesiadłem się z Sony Ericson WT19i Walkman, stockowy 2.3.

 

Niestety nie posiada diody powiadomień co jest dużym minusem,

problem z baterią - podziałało poprawienie baterii albo nie wiem co się stało (początek ledwo dzień, później 2-3 dni trzyma),

soft strasznie zawiesza się, mam stock 4.1.2.,

gps zrywa :(

dodatkowo przyzwyczajenia z wt19i zostały jeśli chodzi o ich nakładkę,

zamierzam cyjana wpakować,

gdyby nie powyższe pierdoły, to w miarę telefon (chodzi o telefonik z minimum 1024mb ram, tak bym zostałprzy wt19i jak by miał te 1024mb ram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

raczej nie będzie żadnej aktualizacji, teraz już nawet stary topowy s3 nawet nie dostał oficjalnego kitkata

robią tel po to by sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tj samsung tego nie ogarniesz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi tele pasował, troche przycinał ale jak roota zrobiłem i zacząłem coś w systemie grzebać(przenoszenie plików obb i data na karte sd w celu możliwości zainstalowania większej ilości aplikacji) to niema co.. jednak co najlepsze.. zamówiłem szybkę do tego tele wraz z narzędziami do samodzielnej wymiany i podczas ściągania szybki urwałem kawałek wyświetlacza(ponieważ ktoś wcześniej źle założył szybkę i nawalił kleju że na kawałek wyświetlacza poszło...) i przez to wyświetlacz nie działa, zamówiłem już tanio części(mianowicie przedni panel z wyświetlaczem i nie pękniętą szybką) i mam nadzieje że bd sprawny jak wcześniej.. w załączniku dołączam zdj jak to wygląda PS. Sporą część wyświetlacza sam wyrwałem bo chciałem zdjąć cały ale zbyt dobrze przyklejony.post-25555-0-33604600-1430755088_thumb.j

post-25555-0-56358200-1430755092_thumb.jpost-25555-0-91734300-1430755098_thumb.jpost-25555-0-14784500-1430755104_thumb.jto zdj zostało zrobione jak jeszcze działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności