Zaloguj się lub Zarejestruj którą chciałem Wam z dumą przedstawić i wysłuchać Waszych o niej opinii. Jednym zdaniem jest to aplikacja ułatwiająca wyszukiwanie najbliższych pojazdów na minuty tak, aby bez przełączania po wielu ..."> Zaloguj się lub Zarejestruj którą chciałem Wam z dumą przedstawić i wysłuchać Waszych o niej opinii. Jednym zdaniem jest to aplikacja ułatwiająca wyszukiwanie najbliższych pojazdów na minuty tak, aby bez przełączania po wielu ..."> Skocz do zawartości

Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

tomekbialy

LOKO.city - Aplikacja do wyszukiwania aut, skuterów, hulajnóg, rowerów na minuty [Autoreklama / Zaproszenie do testowania]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wraz z paroma osobami od jakiegoś czasu tworzymy aplikację Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj  którą chciałem Wam z dumą przedstawić i wysłuchać Waszych o niej opinii.

Jednym zdaniem jest to aplikacja ułatwiająca wyszukiwanie najbliższych pojazdów na minuty tak, aby bez przełączania po wielu aplikacjach wybrać najlepszą w danym momencie opcję wypożyczenia.

Aktualnie działamy w 8 miastach, obsługujemy 18 różnych operatorów co daje w sumie ok 15 000 pojazdów

Oczywiście apka jest darmowa i bez reklam oraz nie wymaga zakładania konta ani nawet instalacji dzięki zgodności z Google Instant Apps :]

Więcej informacji znajdziecie w Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj lub na Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Zapraszam do przetestowania i podzielenia się opinią co o niej sądzicie, gdyż Wasze uwagi jako zaawansowanej technicznie grupy potencjalnych użytkowników są dla nas wyjątkowo istotne.

Z góry dzięki za pomoc! :)

Pozdrawiam,

Tomek

slice1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa opcja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi