Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[MyTab11 DC] Dyskusja ogólna


tomik850

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Uwazam, ze MyTab 11DC jest super bo bateria niby ma trzymac niecale 6 h a moja trzymala az 7 h 42 min To ciekawe jak na 5500 mAh

Poza tym nie zauwazylem jakis dziwnych akcji - no moze czasem samo wyjdzie na ekran glowny ale mozna przeciez wrocic.U mnie minusem byl od samego poczatku brak Sklepu Google Play i to ze nie moglem mimo wielu prob zainstalowac czegokolwiek i musialem sciagnac sobie 1 Market ktory jest lepszy ale to juz moja opinia:-) Mimo wszystko nie jestem zawiedziony ze kupilem ten tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest o tyle dziwne, iż każdy twór z Androidem na pokładzie ma Google Play.

Może był pod starą nazwą i nie zauważyłeś. Dlatego nie chciało zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest o tyle dziwne, iż każdy twór z Androidem na pokładzie ma Google Play.

Może był pod starą nazwą i nie zauważyłeś. Dlatego nie chciało zainstalować.

Ale mniejsza ze sklepem. Ważne, że tablet działa i jak na razie ma się bardzo dobrze.

Zainstalowałem sobie program do baterii i trzyma nawet 10 h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może mi ktoś z Was pomóc? Też mam ten tablet ale niestety mam z nim problem. Po włączeniu zatrzymuje się na logo "MYTAB 11" i stoi w miejscu. Gdy użyłem przycisku reset, tablet się włącza ale na ekranie pojawia się okienko z napisem "android.process.media został zatrzymany ". Prawdopodobnie jedynym ratunkiem będzie wgranie nowego oprogramwoania. Pisałem już do supportu MyTaba, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A spróbuj wejść w tryb recvoery i zrobić WIPE 

Próbowałem opcji:

wipe data/factory reset

wipe cache partition

apply update from cache

 

ale dalej to samo.

Zapytam znajomych, może oni mają ten sam tablet. Wtedy zrobię kopie ROMu i wgrałbym go do siebie. Może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

Posiadam tablecik tylko 2 tygodnie. Niestety nie moge pomóc z powyższym problemem, ale chciałem się podzielić uwagami na temat sprzętu;). Więc........ w zasadzie uwag brak za te pieniądze  (399PLN) jest to sprzęcik póki co rewelacyjny:). Co prawda po 2 dniach wymieniłem na nowy gdyż wyswietlacz padł ale teraz jest OK. Jedyne co przeszkadza to brak mozliwości ustawienia domyslnej lokalizacji instalowania programów  (android 4.2.2) , w telefonie (4.2.1) takowe ustawienie jest z poziomu systemu. Jak do tej pory to jedyna niedogodność. Żadnych zawieszeń, losowych resetów itd brak. Niestety nie mogę wydobyć z serwisu informacji o sprzęcie i zgodności z innymi tego typu "noname" aby mieć mozliwość zmiany softu na 4.3 lub 4.4 z nadziją, że problemy z ustawieniami pamięci się skończą a troszkę jej jest 1GBram 8GB systemowego SD widziane jak NANDSD i karta dodatkowa 8GBsd niestety większość programów pcha się w ram systemowy i przy instalacji wywala komunikat o braku pamięci do zainstalowania (pomimo ręcznej relokacji tego co się da na SD).

tak więc po tak długim truciu ;) pytam:

Z jakim znanym w bazie danych sprzętem zgodne jest to ustrojstwo i czy mozna dopasować system z innego urządzenia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności