Skocz do zawartości

• 0
hltv

[MyPhone Luna] Brick

Pytanie

Cześć. Potrzebuje pomocy. Wgrywałem stock rom, i wyskoczył bład. Luna się nie uruchamia(jedyne co to mignie dioda od lampy błyskowej). Przy probie wgrania jeszcze raz oprogramowania  występuje błąd na samym początku po Download DA. W SP FLash w starszej wersji 5  błąd 8406(tak jak by ja rozłączało, a w nowszej wersji programu S_FT_DA_NO_RESPONSE (4001) Da didn't send response data to Flash Tool!

Sterowniki przeinstalowywałem bez efektów, na dwóch różnych kablach usb to samo;(

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Można prosić o screena błędu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

1-szy Screen to starszy program gdzie działało do ostatniego wgrywania.

luna1.jpg

Drugi  to z najnowszej wersji programu SP Flash ;\

luna2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Co on urządzenia nie rozpoznaje? Starszym programem nie da sie wgrać co nie? Hmmm.. nie ma nowszej wersji systemu na te urządzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Spróbuj może na innym urządzeniu przeprowadzić cały proces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Próbowałem też innych paczek z stock romem ale tez te same błędy. Wszystko działało dosłownie tydzień temu ale, Android zaczął wpadać w boot loop, recovery ciężko było uruchomić,  wiec ciałem mu jeszcze raz wgrać roma lecz wystąpił jeden błąd i od tej pory nie może przejść procesu Download Da tylko mignie dioda, system go widzi 😮 :( Nie wiem czy to ma jakiś związek ale teraz pod okienkiem chip info nie ma napisu EMMC Flash. Pod innym komputerem i SP Flash w wersji 3 tez błąd ale tu znowu inny   ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ja obstawiam niska jakość płytki drukowanej. Luna słynie z różnych problemów. Ja u siebie ręką machnąłem. Nie działa aparat, pojawiły się białe plamy na ekranie. A oprogramowanie.... słabe, wciąż się coś wysypuje. Aplikacje ulegają samo zamknięciu.
Doszedłem do wniosku - ten typ tak ma. Zmiana oprogramowania nie naprawi beldow technicznych.

Obstawiam u ciebie zimny lut, który uniemożliwia ponowne wgranie oprogramowania. Olej to, szkoda nerwów. Kup nowy za 100,-

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi