Zaloguj się lub Zarejestruj Problem pojawił się ni stąd ni zowąd, parę dni temu przestała odpowiadać kamera główna. Zawsze było tak ze jak odpalałem kamerę włączała się główna , teraz jest tak że po włączeniu kamery odpala przedni..."> Zaloguj się lub Zarejestruj Problem pojawił się ni stąd ni zowąd, parę dni temu przestała odpowiadać kamera główna. Zawsze było tak ze jak odpalałem kamerę włączała się główna , teraz jest tak że po włączeniu kamery odpala przedni..."> Skocz do zawartości

Pytanie

Witajcie i z góry dziękuje za zaangażowanie ;)

Telefon to AGM X1 Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj
Problem pojawił się ni stąd ni zowąd, parę dni temu przestała odpowiadać kamera główna.
Zawsze było tak ze jak odpalałem kamerę włączała się główna , teraz jest tak że po włączeniu kamery odpala przednia i mogę nią robić zdjęcia i nagrywać , ale po przełączeniu na tylną od razu wywala do głównego ekranu.
Czy to jest usterka mechaniczna nie wiem, może powiem tak.Nie uważam za bardzo na niego i nie raz zaliczał glebę ale na pewno nie tego dnia co wystąpiła usterka , tym bardziej że ostatnią fotkę zrobiłem kilkanaście min wcześniej i wszystko było ok , odłożyłem go i koniec , więcej zdjęć już nie zrobiłem.
Moje działania to przywrócenie do ustawień fabrycznych niestety bez rezultatu.

Jak myślicie , pomijając uszkodzenie mechaniczne , może to być wina softa , czy jest jakiś sposób na zweryfikowanie takiego problemu...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie mam pojęcia co to za urządzenie Ale bez względu na urządzenie moja pierwsza myśl to przeinstalowac Rom, stock custom nie ważne. Wgrać coś świeżego. To bym uczynił.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Screenshot_2018-01-24-21-59-42.thumb.png.e6d574b65217b6e6fc61e435f007fb97.png

A mógł byś mi trochę przybliżyć operacje przeinstalowania Romu ... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Hmm, a może to winny hardware? Spróbuje znaleść więcej informacji co do tego modelu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Chetnie bym przyblizyl gdym mial jakiekolwiek pojecie o tym urzadzeniu. Naprawde pierwszy raz o tym słyszę. Mogę tylko powiedzieć co ja bym zrobił Ale jak to zrobić to musisz poszukać. Jeśli przeinstalujesz i dalej nie będzie działać to 100% hardware. Na drugi raz kup Samsunga to Ci wszystko powiem 😉 zart🤣

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jeśli jest winny hardware to się nie dowiemy , bo do puki będę mógł dzwonić i odbierać rozmowy to nie będę go naprawiał , w ogóle go nie będę naprawiał , jak padnie to na złom.I tak już długo wytrzymał (najdłużej ze wszystkich co miałem ;)) Samsungi padaja mi średnio co 3-4 miesiące (S4 i dwie J5)
Dzisiaj zrobiłem Wipe data / factory reset i nic nie dało.
Skoro piszecie że to hardware to nie będę instalował innych romów bo go jeszcze uwale i będzie wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Gwarancja jest? Jedyne wyjście

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Czy była jakaś aktualizaja na niego dostepna, która pobrałeś ? Bo mi to bardziej softowo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi