Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Overmax Vertis 02 plus root, pamięć wewnętrzna


Maniekgie97

Pytanie

Elo

 Mam fona Overmax Veris 02 plus, chciałbym go zrootować, ale cięzko cokolwiek znaleźć. Telefon ma 4gb pamieci wewnetrznej, a do uzytku mam 1,2 gb, bez przesady, ze rom i inne śmiecie by miały 3gb.

Proszę mi powiedziec, czy jak zrootuje telefon to bd mogl miec dostep do reszty pam. wewn.?

Jesli tak, to jak zrootowac ten telefon? W rootowaniu juz jestem w miare obeznany= rootowalem 3 lub 4 telefony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

MAM ODPOWIEDŹ

Użyj programu kingo root link zaras dam mi zrootował ov basecore 10 powinno sie udac. A tak z innej bajki chce kupic overmax vertis 2 ale nie znalaclem zadnej recenzji opini itp moglbys mi wyslac pare foto na forum.

Z góry dzienki

 

 

LINK:Root Android phone, flash custom ROM and manage your Android devices, Rooting Freeware Download - Kingo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

 

Aby promować swoje forum trzeba się spytać o zgodę administracji...

Jest to słowne ostrzeżenie... 

 

<<NeoCM>>

Edytowane przez NeoCM
upomnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odświeżam, mam podobny problem. Mam Overmax vertis 02 i również potrzebuje zrootowac telefon gdyż jak chcę jakieś gry zainstalować na karcie, ponad 1gb (gdzie praktycznie tyle nie ma) to wyskakuje ze brak miejsca. A czytałem że po roocie jest możliwość instalacji na karcie. Wie ktoś może czym można zrootować tą maszynę? Specjalnie kupiłem dziś kartę 16gb a tu wielka lipa ;( Proszę o pomoc. 

 

 

 

UDAŁO SIĘ, BARDZO SZYBKO I BEZBOLEŚNIE.  Zrootowałem aplikacją framator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MAM ODPOWIEDŹ

Użyj programu kingo root link zaras dam mi zrootował ov basecore 10 powinno sie udac. A tak z innej bajki chce kupic overmax vertis 2 ale nie znalaclem zadnej recenzji opini itp moglbys mi wyslac pare foto na forum.

Z góry dzienki

 

 

LINK:Root Android phone, flash custom ROM and manage your Android devices, Rooting Freeware Download - Kingo

siemak, sorki za zwłokę, ale fajny telefon, jedynie sladby aparat mimo 5megapixeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odświeżam, mam podobny problem. Mam Overmax vertis 02 i również potrzebuje zrootowac telefon gdyż jak chcę jakieś gry zainstalować na karcie, ponad 1gb (gdzie praktycznie tyle nie ma) to wyskakuje ze brak miejsca. A czytałem że po roocie jest możliwość instalacji na karcie. Wie ktoś może czym można zrootować tą maszynę? Specjalnie kupiłem dziś kartę 16gb a tu wielka lipa ;( Proszę o pomoc. 

 

 

 

UDAŁO SIĘ, BARDZO SZYBKO I BEZBOLEŚNIE.  Zrootowałem aplikacją framator ;)

 

 

obcy116-

Czy mógłbyś dać link do tego farmatora? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności