Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

PROBLEM WIFI SAMSUNG GALAXY A5 2016


evnest

Pytanie

Siema.

Posiadam od dzisiaj rana Samsunga a5 2016 czyli a510f, telefon dostałem w stanie takim, że był zablokowany przez poprzedniego właściciela starym kontem Google. Że zdjęciem blokady nie miałem większego problemu, a wynika on z tego że nie mam pojęcia, co takiego zrobiłem, że nie mogę włączyć wifi, ikonka na pasku stanu podswietla się lekko na niebiesko, a w ustawieniach wygląda to tak ( załącze ss )..

Nie próbowałem go rootowac ani nic nie kombinowalem, adres mac wifi jest w porządku, pisze o tym bo myślałem że partycja efs może padła, lecz macki bt wifi i imei sa ok.

prosiłbym o pomoc, jeśli dodałem post w złej zakładce to zamknijcied1dad0565bc8ee36a02e1a1c2fdd7440.jpgefb08c22ae49f503e275a8e693210e24.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Przełącz się do recovery stockowego i wipe
Właśnie zrobiłem to po dodaniu posta, wszystko działa, dzięki za uwagę do zamkniecia

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Przełącz się do recovery stockowego i wipe
Właśnie zrobiłem to po dodaniu posta, wszystko działa, dzięki za uwagę do zamkniecia

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności