Skocz do zawartości

0xFF

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 0xFF

 1. Witam, zainstalowałem cm-14.1-20161210-NIGHTLY-nicki.zip. System się uruchamia prawidłowo, ale były problemy z aplikacjami Google. Odinstalowałem je, i próbowałem zainstalować cały pakiet gapps dla CM-14. Problem z tym, że recovery wyświetla błąd: E: failed to find misc partition Proszę o pomoc.
 2. Nie ma stabilnego release, są tylko nightly-buildy dla tego modelu. Wygląda na to, że dołączone do CM-14 recovery jest popsute. Nie daje się zainstalować gapps ani zrobić upgrade/downgrade. Czyszczenie cache nie pomogło. Dopiero z innego recovery zainstalowało gapps poprawnie. Telefon sprawny, temat zamknięty.
 3. Dotknął mnie problem dość stary, ale nie znalazłem niestety rozwiązania. Po restarcie, giną ikony z "homescreena", aplikacji przeniesionych na kartę SD. Da się to jakoś rozwiązać, czy "ten typ tak ma" ?
 4. Chyba to poprawili. Po ostatniej aktualizacji nic nie ginie ;-)
 5. Po zainstalowaniu Cyanogena zauważyłem pewną niedogodność: Po dłuższym przytrzymaniu przycisku migawki nie włącza się aplikacja aparatu. Czy jest to znany bug? Czy tylko ja czegoś nie ustawiłem poprawnie? W changelogach ostatnich buildów pojawiła się informacja o poprawce dotyczącej obsługi przycisku kamery, więc zrobiłem aktualizację - niestety nie pomogło. I tu rodzi się następne pytanie - czy obecnie aktualizacja aktualizuje także kernel? Czy trzeba go wrzucać "ręcznie" przez fastboot itd. Pozdrawiam załogę.
 6. Faktycznie, pojawiły się nowe opcje do kamery. Nawet jeszcze nie spolszczone opisy są. Najważniejsze, że działają ;-)
 7. Witam, Korzystając z instrukcji z http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_nickido szedłem do recovery. Z menu GYANOGEN Recovery wybieram: Apply update Choose from sdcard1 Wybieram plik cm-12.1-20150624-NIGHTLY-nicki.zip, który wrzuciłem na kartę SDInstalacja startuje i wywala się z komunikatem: could not detect filesystem for /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/userdata, assuming ext4 mount : failed to mount /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/userdata at /data: invalid argumentumount of /data failed: no such volumeOpcja Wipe data/ factory reset także nie pomaga. Proszę o pomoc, bo telefon nie działa ;-)
 8. 0xFF

  [Sony Xperia M C1905] Utknąłem na recovery

  Super, działa ;-) Wielkie dzięki za wyjątkowo szybką pomoc.
 9. 0xFF

  [Sony Xperia M C1905] Utknąłem na recovery

  Dzięki, ruszyło ;-) Załadowałem image z xperia-m-15.1.C.2.8_cwm6.0.4.5_2013-12-20.img.zip, po czym plik z karty SD: cm-12.1-20150624-NIGHTLY-nicki.zip Tel wystartował, hmm... tylko wifi nie daje się włączyć...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności