Skocz do zawartości

0xFF

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Stawia pierwsze kroki

O 0xFF

 • Tytuł
  Nowicjusz

Posiadane urządzenia

 • Model telefonu
  Sony Xperia M
 • Sieć
  Nie ustalone
 1. Nie ma stabilnego release, są tylko nightly-buildy dla tego modelu. Wygląda na to, że dołączone do CM-14 recovery jest popsute. Nie daje się zainstalować gapps ani zrobić upgrade/downgrade. Czyszczenie cache nie pomogło. Dopiero z innego recovery zainstalowało gapps poprawnie. Telefon sprawny, temat zamknięty.
 2. Witam, zainstalowałem cm-14.1-20161210-NIGHTLY-nicki.zip. System się uruchamia prawidłowo, ale były problemy z aplikacjami Google. Odinstalowałem je, i próbowałem zainstalować cały pakiet gapps dla CM-14. Problem z tym, że recovery wyświetla błąd: E: failed to find misc partition Proszę o pomoc.
 3. Chyba to poprawili. Po ostatniej aktualizacji nic nie ginie ;-)
 4. Dotknął mnie problem dość stary, ale nie znalazłem niestety rozwiązania. Po restarcie, giną ikony z "homescreena", aplikacji przeniesionych na kartę SD. Da się to jakoś rozwiązać, czy "ten typ tak ma" ?
 5. Faktycznie, pojawiły się nowe opcje do kamery. Nawet jeszcze nie spolszczone opisy są. Najważniejsze, że działają ;-)
 6. Po zainstalowaniu Cyanogena zauważyłem pewną niedogodność: Po dłuższym przytrzymaniu przycisku migawki nie włącza się aplikacja aparatu. Czy jest to znany bug? Czy tylko ja czegoś nie ustawiłem poprawnie? W changelogach ostatnich buildów pojawiła się informacja o poprawce dotyczącej obsługi przycisku kamery, więc zrobiłem aktualizację - niestety nie pomogło. I tu rodzi się następne pytanie - czy obecnie aktualizacja aktualizuje także kernel? Czy trzeba go wrzucać "ręcznie" przez fastboot itd. Pozdrawiam załogę.
 7. 0xFF

  [Sony Xperia M C1905] Utknąłem na recovery

  Super, działa ;-) Wielkie dzięki za wyjątkowo szybką pomoc.
 8. 0xFF

  [Sony Xperia M C1905] Utknąłem na recovery

  Dzięki, ruszyło ;-) Załadowałem image z xperia-m-15.1.C.2.8_cwm6.0.4.5_2013-12-20.img.zip, po czym plik z karty SD: cm-12.1-20150624-NIGHTLY-nicki.zip Tel wystartował, hmm... tylko wifi nie daje się włączyć...
 9. Witam, Korzystając z instrukcji z http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_nickido szedłem do recovery. Z menu GYANOGEN Recovery wybieram: Apply update Choose from sdcard1 Wybieram plik cm-12.1-20150624-NIGHTLY-nicki.zip, który wrzuciłem na kartę SDInstalacja startuje i wywala się z komunikatem: could not detect filesystem for /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/userdata, assuming ext4 mount : failed to mount /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/userdata at /data: invalid argumentumount of /data failed: no such volumeOpcja Wipe data/ factory reset także nie pomaga. Proszę o pomoc, bo telefon nie działa ;-)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności