Skocz do zawartości

AnaesthaeticX

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Stawia pierwsze kroki

O AnaesthaeticX

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  Ja się zbytnio nie znam, to był/jest mój pierwszy Android. Nie wiem, jakie są dobre, a jakie uszkodzone. I tak musiałem się ostro naczekać - kochane hostingi.
 2. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  Właśnie tak chciałem zrobić... ale wyskakiwał błąd związany z plikami SIN. (FTF przez flashtool)
 3. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  Nie, kupiłem go normalnie na 'białym' rynku. A te wizualizacje pokazują się, gdy normalnie go chcę włączyć ("SONY", "XPERIA" ---> [tutaj] tzw. splash screen i animacja), tylko wyciągnięcie baterii pomaga. Teraz krótki OT (nie wiem, czy to tak można nazwać): chciałem wgrać CM, bo może usunąłby mi usterkę z odtwarzaniem muzyki (krótkie przerwy, tak jakbym szybko kliknął pause/play, karta 32gb sandisk ultra UHS-1).
 4. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  A co to takiego...? 'Odblokowałem' bootloader (flashtool mówi że odblokowano i reboot, ale... zamiast pulpitu pokazują mi się esy-floresy) i nic. PC go nie wykrywa, bo nie 'loguje' się do UI, of course.
 5. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  Cyfrowe podpisywanie sterowników miałem już wyłączone. edit: teraz już wogóle nie chce się włączyć w tryb fastboot... (JAKIKOLWIEK tryb vol/usb) mrygają 3 kolory czerwony-zielony-niebieski i to trwa 1s, póżniej gaśnie i elcia nie daje żadnego znaku życia... (to nie słaba bateria, jakoś gdy go włączam przez power to normalnie mam bootloopa)
 6. AnaesthaeticX

  [Xperia L] Odblokowanie Bootloadera

  Mam taki problem jak Enzym... (#8) A drugi sposób mi nie działa, po wpisaniu "fastboot.exe -i 0x0fce getvar version" mam waiting for device i tak w nieskończoność.... edit: jest błąd w metodzie flashtool, najpierw volume DOWN, podłączamy, klikamy blu, wyskakuje okienko po chwili, odłączamy i wtedy vol UP i podłączamy. edit 2: dosięgnął mnie bootloop i nie mogę z tego wyjść... robiłem jak piszą tu [http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_taoshan] ale wiersz polecenia się wypina, że "fastboot" nie jest komendą wewn/zewn. cmd.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności