Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

CyanogenMOD 11 KK 4.4 Nieoficjalny dla Nexus 5


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

CyanogenMod 11 dla Nexus 5

 

CM11-2-480x274.jpg

 

CyanogenMod jest oparty na Android Open Source Project i innych dodatkowych składanek od wielu ludzi.


Ta wersja oparta jest na KitKat 4.4 
 
ROM Instalujesz na własną odpowiedzialność!!
 
 
Instalacja:
 
1. Pobieramy ROM
2. Pobieramy Gapps
3. Wrzucamy pliki .zip na kartę pamięci
4. Wchodzmiy w tryb Recvoery
5. Robimy kopię zapasową
6. Instalujemy ROM, potem ggpas addon
7. Reboot!
 
Download:
ROM CM 11
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gdybym pamiętał...

Teraz to jest oficjalna wersja.. trzeba ja umieścić na forum

Ale znalazłem : http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/rom-unofficial-cm-11-0-nightlies-t2544100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie rozumiem jaki jest cel instalowania CM (czyli czystego softu) portowanego z tego samego telefonu zamiast oryginalnego romu, przecież to to samo no może poza małymi bajerami i NIESTABILNYM SYSTEMEM w większości przypadków CM-a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Ciekawa opinia.

Nie każdy producent daje możliwość zainstalowania najnowszego systemu.

Kup nexusa One (od HTC) i napisz ten sam komentaż. Twój ostateczny finalny system to będzie Gingerbread, a ja na Note 2 będę miał CM 11 i w tedy jestem ciekaw czy twoja opinia nie ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Ciekawa opinia.

Nie każdy producent daje możliwość zainstalowania najnowszego systemu.

Kup nexusa One (od HTC) i napisz ten sam komentaż. Twój ostateczny finalny system to będzie Gingerbread, a ja na Note 2 będę miał CM 11 i w tedy jestem ciekaw czy twoja opinia nie ulegnie zmianie.

Nie zrozumieliśmy się... Mi chodziło tylko i wyłącznie o Nexua 5 gdzie google zawsze wypuszcza najnowszy system, jeśli chodzi o inne telefony to sam miałem galaxy s2 i cyanogenmoda bo samsung nie aktualizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy się. Ale ja nie zamykam się w jednym telefonie kolego.

 

Nexus 5 prędzej czy później straci wsparcie. Tym bardziej jak wyjdzie nowszy nexus.

To tylko kwestia czasu. Lecz ty do tego czasu zmienisz na nowszego i znów będziesz trwał w tej opini. 

 

Ps. Google wypuszcza swój system, a Samsung chce na nim zarobić i tak to wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw sie że nexusy otrzymują tak szybko wsparcie jeśli są googla ;D porównaj jak drastyczna jest rożnica pomiędzy tym co daję stock a custom, możliwe że nie próbowałeś wszystkiego, zresztą deweloperzy nie tworzą systemu który jest nie stabilny i takowego wypuszczają na świat, każdy błąd jest w miarę szybko naprawiany i wypuszczany w postaci update. Warto dodać że ludzie którzy tworzą rom to nie są informatycy z najwyższej półki a często okazuje się że są w twoim wieku, więc się nie dziw że są w pierwszych fazach bugi błędy czy restarty bo to wszystko jest naprawiane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności