Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

(Samsung Galaxy Grand Neo Plus oryginał czy podróbka)?


Monokuma

Pytanie

Jak w temacie. Bo sam juz nie wiem. Nie ma tu sklepu play, usług Google. Na początku nie było aplikacji aparatu nawet. Screen z antutu. Sam telefon wchodzi w Download Mode.

No i taki błąd wywala mi na standardowym launcherze. Telefon z drugiej ręki. Zamieniłem swojego HTC za to.

Będę wdzięczny za pomoc. Fajny jest, gdyby nie te usługi Google to by ze mną został.

Jeszcze zdjęcie z download Mode.

Nie wyraźne ale pisze tam tak :

ODIN MODE

SECURE DOWNLOAD ENABLE

MDM DOWNLOAD BLOCK 0

PRODUCT NAME GT-I9060i

CURRENT BIN SAMSUNG

SYSTEM STATUS CUSTOM a9d1dd7274869f305189e835094ab913.jpg7e96ff6b26477f6746580c9f377b8b39.jpg36275ebb87e5fda9d1ae726cd10fcb0b.jpg0fa84fde619a13f573724fa72af95694.jpgd0b960a1f4cd4bb7bc4412ee4fc74827.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@uo wszystko się zgadza.
Pytanie jak tu przywrócić usługi Google i stockowe aplikacje?
Chciałbym po prostu przywrócić stocka a w ostateczności wgrać jakiś normalny custom Rom. I niech sobie leży. Bo fajny duży jest. Nie wiem co poprzedni właściciel z nim robił. Ale załatwił go konkretnie
45bbafcc3d74bcc4609d33a8883543fc.jpg

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wyświetla mnie się załączona grafika. Jak stock to przez Odina. Z rootem możesz mu wgrać przez TWRP manager recovery.



Dziwne powinna się wyświetlić.
Wracając do tematu. Dziwny jakiś ten Samsung jest. Sieć i w pełni sprawny jest na jednej z moich kart SIM z play. Druga karta też z play oraz Orange w ogóle zasięgu nie łapie. Wszystkie karty działają bez problemu ze starym Sonym WT13i.
Naprawdę dziwny przypadek.
Albo go zrobię, albo sprzedam i coś innego kupię. Póki co korzystam bez usług Google.
A szkoda bo pograłbym w Pokemon go na nim.
No nic trudno, w każdym razie dzięki za pomoc. Jak uda mi się zorganizować dostęp do PC to przeflashuje gp stockiem przez odina. Póki co roota mam zrobionego kingoroot, i więcej nie grzebe bo jeszcze gdzie padnie sprawdzałem to całe twrp ale nie ma tam mojego modelu na liście.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności