Skocz do zawartości

• 0
frishu

LG Optimus L7 2

Pytanie

Witam, napisałem temat, że nie mogę dodać konta google, ale to już przeszłość można powiedzieć, że ogarnąłem co się stało.
Mój problem jest następujący:
* Posiadałem roota w telefonie, ale jako iż, że nie używałem telefonu około roku, stwierdziłem "zrobie hardreset cholera wie co się na nim ukrywa".
* Hardreset przyniósł taki rezultat, że włączając telefon muszę zalogować się do konta google, do którego się loguje, ale po przelogowaniu muszę powtórzyć logowanie i tak w nieskończoność. (tworzenie nowego konta też nic nie daje)
* Uruchomiłem telefon bez dostępu do internetu, pomijając instalację "LG Setup stopped working" i telefon łapie czarny ekran, nic nie mogę zrobić.
* Chciałem uruchomić recovery, ale też bez żadnego rezultatu, ładuje się ten niebieski pasek do końca, ale później wskakuje logo LG i telefon wchodzi do punktu wyjścia, do logowania google.

Co mam zrobić w takim przypadku, czy jest jakaś możliwość uratowania telefonu przez odin czy coś w tym przypadku?
Teraz pewnie większość się będzie zastanawiać po co ratować takiego grata, tak się składa, że rozwaliłem swój aktualny i zanim wróci z serwisu trochę to potrwa.

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

@ps proszę o zamknięcie tematu

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Najlepiej wgraj soft na nowo, LG Flashtoolem, są poradniki na naszym forum, tylko musisz wybrać odpowiedni sotf do swojego telefonu. Powodzenia c;

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi