Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 1

[LG 4X HD]Problem z czujnikiem ruchu


Piotr Perlinski

Pytanie

Witam. Mam taki problem. Otóż chodzi mi o czujnik ruchu w telefonie LG P880 Optimus 4X HD a kwestią problemu jest to że gdy wybieram numer i zaczynam dzwonić ekran robi się czarny i na nic nie reaguje. Rozmawiałem z konsultantem LG na czacie i nie był w stanie mi pomóc dopiero po moich naciskach napisał mi że są jakieś opcje w ukrytym menu ale on nic nie wie i nie powinien mówić o tym z użytkownikami telefonu gdyż jest to zagadnienie dla obsługi technicznej. Stąd zwracam się z prośbą o pomoc w tej sprawie. Kolejną kwestią jest brak odbierania raportów doręczenia wiadomości sms i mms mimo że w opcjach jest wszystko włączone. Z góry dzieki za wszelkie info w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak na moje oko to wystarczyło wgrać nowy soft i to by znikło...

Nie są to błędy, które wskazują na serwis.. 

 

Fajnie by było gdybyś napisał (dodał) jaką masz wersje firmware... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam mam to samo w lenovo zuk z1. Po wybraniu numeru ekran gasnie jak zakryje czujnik. Potem nie da sie wybudzic. Problem czesciowo rozwiazuje opcja wylaczenia rozmowy klawiszem power off ale tylko do zakonczenia rozmowy bo jak chcemy wybrac tonowo cyfre laczac sie np z punktem obslugi to noe mozemy. Jestcto irytujace. Odp powyzej zeby flaszowac jest beznadziejna bo ja np mam yelefon kilkumiesieczny i strace gwarancje.

 

Mam jeszcze taki problem ze tel jak lezy to sie sam ekran uruchamia do tapety blokady i potem po 30sek gasnie. To potrafi wyssac batetie przez noc.

 

Dodatkowo nie moge wybudzac podwojnym tapnieciem. Czasem dziala czasem nie. Ktos pomoze? Czy to problem tel czy softu.

 

Bylem mega pozytywnie nastawiony na cm ale zaczynam widziec ze jednak sprawdzone softy zananego producenta ssmsung nigdy nie nie mieszaly i stary note2 nigdy nie sprawil klopotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności