Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Ascend 620s] CWM - Telefon zawiesza się na logo Huawei Ascend


agdsfhju123

Pytanie

Witam.

Po 4 dniach samodzielnej walki z problemem - poddaję się.

W wakacje, wgrałem CM11, kolejno 12, a 4 dni temu chcialem wgrać CM13.

Robiłem wszystko wg. poradników na forach, ale poległem.

Mianowicie. Wgrane TWRP, instalacja przez TWRP paczki zip i cisza.

Teoretycznie powinno wszystko działać, ( robione analogicznie jak cm11,12 ) a nie działa. Telefon zawiesza się na logo Huawei ascend i tyle.

Próbowałem zmieniać recovery - 2,8,6.0 - 2.8.7.0 i nic. Korzystając nawet z poradnika na forum, chciałem wrócić do custom recovery i tez nic. ( trzymając home+vol animacja cwm - robota na parę sekund się włącza, pojawiają się napisy a na koniec błąd i automatycznie się wyłącza). Nie mam możliwości zrobić wipe/factory bo w ogóle ta opcja się nie uruchamia.Cegła.

Raz w przeciągu tych 4 dni, udało  mi się wgrać z powrotem CM 12. Telefon ruszył, chciałem wgrać gaaps ( tak, na pewno odpowiednie pod CM12 ) i... cegła - po restarcie zawiecha na logo Huawei.

Na chłopski rozum widać, że w pamięci tel nie ma sytemu? - znajduje się tylko 1 folder TWRP i nic więcej.

Jest na to jakaś rada? Czy uwaliłem telefon na amen i nadaje się na śmietnik?  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak. Proces instalacji przebiega pomyślnie. Zarówno przez ADB jak i przez TWRP a systemu jak nie było tak nie ma. Ponadto, kiedy próbuje wgrać go przez przytrzymanie 3 klawiszy na raz, (dload na sd) wyskkauje błąd ( nie jestem w stanie go przepisać, bo jest to kilka linijek a okienko zamyka się w przeciągu sekundy) ,

a bez karty sim, na dload na telefonie:

check sd update pkg is exist make sure usb cable has been inserted usb update starting - i na tym się zawiesza.

Na mój rozum, coś blokuje go przed wgraniem systemu, telefon po każdej takiej akcji jest 'pusty'. Może kwestia backupu? - niestety z własnej glupoty nie zrobiłem :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności