Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L70] Brak recovery


brawesome10

Pytanie

Mam problem, a mianowicie na moim LG L70 nie mogę wejść w Recovery. Wcześniej wgrałem sobie Lineage OS i wyszystko chodziło fajnie, zrobiłem roota przez Recovery.

Nagle przypomniałem sobie, że muszę już kolejny raz zrobić unroota, bo zapomniałem zalogować się na snapie, więc wszedłem w ustawienia Super SU i zrobiłem pełny unroot.

Telefon uruchomił się ponownie, ale wejście do Recovery było już niemożliwe, zauważyłem też, że brakuje folderu TWRP w menadżerze plików.
Jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i liczę na pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

I tu jest problem, bo nie mam pojęcia jak. Wcześniej miałem 4.4.2 i roota zrobiłem Kingo Root poprzez podłączenie przez usb telefonu do komputera i już.

Teraz mam 7.1.1 i Kingo Root nie działa na takim androidzie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, King_Stone_69 napisał:

Nie ma w opcjach programistycznych roota?
 

Jest "dostęp do roota" i można wybrać "wyłączone" lub "tylko dla ADB". Tylko, że to nic mi nie da skoro gdy podłączam telefon z włączonym debugowaniem usb to wywala mi blue screena na dwóch kompach.

Żeby nie wywalało muszę odinstalować sterowniki do urządzenia

1 godzinę temu, King_Stone_69 napisał:

Nie ma w opcjach programistycznych roota?
 

Dobra, udało mi się zrobić to samo co za pierwszym razem, czyli wgrałem Recovery przez autopatcher. Mimo wszystko wygląda to zdecydowanie inaczej - jest napisane "cyanogenmod RECOVERY", a wcześniej było "TeamWin" na niebieskim tle, a później pola typu "install, wipe" itd. Dodatkowo ciężko coś tam odczytać, bo napisy są rozmazane i z czasem się wczytują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ewentualnie wiesz jak zainstalować nowy ROM przez to stockowe Recovery CM? Głównie chodzi mi o to, żeby wgrać nowy system, bo nie mogę zaaktualizować w ustawieniach.

Edit. Po próbach zainstalowania jakiegokolwiek pliku .zip po załadowaniu 1/4 paska wywalało:

E:Signature package verification failed
E:error: 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności