Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[P8 lite] Aktualizacja Do wersji ALE-L21C432B574


marpan55

Pytanie

Witam mam P 8 Lite z androidem 6.0 w wersji ALE-L21C432B300 interesuje mnie kompilacja ALE-L21C432B574 Którą już mam pobraną w folderze "DLOAD"  Niestety nie posiadam karty SD  Na której powinien znajdować się taki folder. Moje pytanie czy mogę utworzyć nowy folder w pamięci telefonu ?  Nie uszkodzę telefonu przez taki sposób :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie masz w domu żadnej karty sd chociaż 2gb? może lepiej poszukać? :P ja tam się nie znam na łałejach także nie wiem jak wygląda update, no ale jak mówisz że nie masz teraz, to może masz gdzieś w w domu albo pożycz od kolegi, albo jak jesteś z okolic Krakowa to mogę ci pożyczyć taką kartę 2gb xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz utworzyć.

Nie powinno mieć to wpływu czy jest na karcie pamięci, czy na pamięci telefonu. Jednak bezpieczniej jest jednak na pamięci telefonu utworzyć ten folder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to Ja cię nie rozumiem.. ja jedno, ty drugie. Jeżeli jesteś przekonany, że tak jest lepiej - to po co zakładasz temat? 
Daje ci sugestie, a ty uważasz inaczej.. no ale jak.. na logikę gdzie prędzej zassa ci rom? z sd czy z pamięci tele ?

Tym bardziej, że wgrywasz stocka - nie custom rom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności