Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Ascend G620s-L01] Aplikacja została zatrzymana.


Piotrek eS

Pytanie

Dostałem od kuzynki Huawei G620S W którym wypluwało jej komunikat "Aplikacja ekran główny została zatrzymana" i nie można było nic na telefonie zrobić. 

Spróbowałem "hard reset". Wszystko poszło ok, ale po resecie mam problem. 

Po włączeniu telefonu wybieram język i jak chce przejść dalej wypluwa info " Aplikacja ustawienia została zatrzymana" i wraca na ekran z wyborem języka.

Telefon jest zablokowany, debugowanie USB jest wyłączone, z karty sd nie moge zainstalować nowego romu. Chciałem odblokować tel ale nie moge uzyskać Product ID bo nie mam dostępu do klawiatury...

Ma ktoś jeszcze jakies pomysły?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A nie da się wgrać stocka np. jakimś podobnym sposobem jak w Samsung. Wiesz... mam na myśli przejście do trybu fastboot, albo coś. Odrzucam tylko luźny pomysl.

Patrzyłem tak z ciekawości po sieci i wszędzie jest że do wygrania stocka czy custom musisz mieć włączony tryb debugowania ale może ktoś kto posiadał Huawei będzie posiadał większą wiedzę i Ci pomoże? ja nigdy nie miałem tego telefonu nawet w ręce.

Spróbuj tego

1. Wyłącz telefon

2. Wciśnij vol up i POWER Off (razem i przytrzymaj)

Powinno pokazać się takie coś

huawei-ascend-g620s.jpg

4. Wipe data/factory reset (potwierdz)

5. Wipe cache partition  (potwierdz)

6. Reebot system now

Może to pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, PatrzKomuUfaszGb napisał:

A nie da się wgrać stocka np. jakimś podobnym sposobem jak w Samsung. Wiesz... mam na myśli przejście do trybu fastboot, albo coś. Odrzucam tylko luźny pomysl.

Patrzyłem tak z ciekawości po sieci i wszędzie jest że do wygrania stocka czy custom musisz mieć włączony tryb debugowania ale może ktoś kto posiadał Huawei będzie posiadał większą wiedzę i Ci pomoże? ja nigdy nie miałem tego telefonu nawet w ręce.

Spróbuj tego

1. Wyłącz telefon

2. Wciśnij vol up i POWER Off (razem i przytrzymaj)

Powinno pokazać się takie coś

huawei-ascend-g620s.jpg

4. Wipe data/factory reset (potwierdz)

5. Wipe cache partition  (potwierdz)

6. Reebot system now

Może to pomoze?

To była moja pierwsza myśl, niestety nie działa.

 

1 godzinę temu, NeoCM napisał:

Będziesz musiał wgrać soft od nowa.

I tu sie z tobą zgadzam. pytanie brzmi: czy da sie to zrobić przy zablokowanym bootloaderze i wyłączonym debugowaniu. teoretycznie można wgrać z karty sd przez wbudowane recowery, w praktyce przy próbie wygrania wyrzuca błąd.

 

A może ktoś ma namiary na jakiś stock Rom który można odpalić przez recowery z foto w 2 poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czysty stock wgrasz przez ... 

 

(tym sposobem co powyżej) Choć czasem wywala błędy.

Musi to być czyty stock. Inna alternatywa to HiSuite i przywracanie systemu - telefon normalnie działa tak? http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem już tym sposobem, ale może nie miałem "czystego stocka" poszukam jeszcze stockowych romów i spróbuję.

Powiedz mi jeszcze, jeśli wiesz, mogę spróbować wrzucić rom z innego modelu? czy musi być konkretnie 620s? ważne żeby uruchomić debugowanie i dostać się do klawiatury, później powinno być z górki.

Z HiSuite już próbowałem. Jest tam opcja naprawy/przywracaia systemu ale nie obsługuje 620s.

 

Telefon podłączony do komputera widnieje jako pamięć masowa, są tam sterowniki.

HiSuit nie widzi go.

 

Tel działa niby normalnie tyle że po włączeniu i wyborze języka nie można przejść dalej. wypluwa kolejno komunikat: "Aplikacja ustawienia / Facebook / Ekran główny Huawei została zatrzymana". i wraca na ekran wyboru języka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności