Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire 310] Po wgraniu softu padł


CleanMaster

Pytanie

Witam. Posiadam HTC Desire 310. Postanowiłem wgrac wszystko tak jak w instrukcji z tej strony https://forum.xda-developers.com/android/help/tuto-how-to-unbrick-htc-desire-310-dual-t3057203
Gdy już pobrałem co potrzeba i zainstalowałem, zacząłem Flashować. Udało się. Telefon się podniósł. Uradowany zacząłem instalować jakieś apki z google play itd. Telefon miał jakieś 86% przed naprawą po naprawie spadła bateria do 15%. I gdy tak ustawiałem wszystko nagle gdy coś chciałem wybrać telefon się zawiesił. Nic nie mogłem zrobić. Postanowiłem wyjąć baterię. Jak włożyłem ją to ponownie wpadła w bootlopa. 
Więc zrobiłem (pewnie to będzie błąd ale napisze) Auto Format [Format whole flash except Bootloader] i ponownie instalowałem softa przez SP Flash tool. Ale nie pomaga, i to chyba wina tego że bateria nie jest wystarczająco naładowana. Bo gdy podłączam pod PC to pokazuję mi baterię z taką ikonką jakby rozładowania (niski poziom z takim pionowym symbolem pioruna :P ) I nic więcej się nie dzieje. Co jest nie tak że on nie chce się uruchomić? Format który zrobiłem za pomocą SP Flash Tool był błędem? Czy może bateria odmówiła posłuszeństwa i już więcej się nie naładuje? Zostawiłem ją na noc do ładowania ale ciągle stoi w jednym miejscu ilość naładowania baterii.
Edit: zapomniałem dopisać że jak wchodzę w recovery i chce zrobić wipe data/factory to wyskakuje komunikat Cannot get phone encrypt state

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tam jest opis jak telefon sie uruchamia i jest encryption unsuccessful. Mi się zatrzymuje na logo HTC. Komputer widzi telefon, SP Flash tool też znajduje telefon i recovery działa... działa wipe cache a wipe factory nie. Może gdzieś jest jakiś backup czystego systemu HTC Desire 310 to by coś może pomogło. Hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jakiś soft do htc pobrany. Już raz wgrałem soft i działał ale kolejne razy nie dają efektu. Może to wina baterii? Bateria jest wyczerpana a z tego co mi się wydajr to musi mieć min. 30% naładowania a wskazuje że jest wyczerpana. Jeszcze ją może miernikiem sprawdze jakie napięcie ma i czy na pewno jest walnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności