Zaloguj się lub Zarejestruj CyanogenMod & recovery - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Gapps - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Odblokowane urządzenie Odpowiednie recovery dostępne zazwyczaj w sekcji Pobierz Pobierz pliki Zainstaluj kom..."> Zaloguj się lub Zarejestruj CyanogenMod & recovery - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Gapps - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Odblokowane urządzenie Odpowiednie recovery dostępne zazwyczaj w sekcji Pobierz Pobierz pliki Zainstaluj kom..."> Skocz do zawartości

Pawliniak

[Samsung Galaxy S5] CyanogenMod 14.1 - oficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

cm14.png

opis.png

Kolejne wydanie cudownego CyanogenMod.

Kod źródłowy: Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

pobierz.png

CyanogenMod & recovery - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Gapps - Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

wygląd.png

Android-N.png

wymagania.png

1. Odblokowane urządzenie
  2. Odpowiednie recovery dostępne zazwyczaj w sekcji "Pobierz"

instrukcja.png

1. Pobierz pliki
  2. Zainstaluj kompatybilne recovery
  3. Wykonaj kopie zapasową (niekonieczne)
  4. Wipe data/factory reset
  5. Flash CyanogenMod
  6. Opcjonalnie paczka Gapps
  7. Uruchom ponownie

(Pierwsze uruchomienie może potrwać dłuższą chwile. Ja jak i forum nie bierzemy odpowiedzialności za błędne wykonanie procesu instalacji)

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pytanie mam... ktoś coś wie co z cm theme engine? Chce wrócić na aosp ale narazie w żadnej modyfikacji theme engine nie dziala i pozostaje ten paskudny podstawowy motyw. Orientuje się ktoś czy to w ogóle będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

theme engine nie ma w ogóle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest przeportowany do cm 14.1 jeszcze...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, wiem, znalazłem, tylko substratum. Teraz siedzę na nemesis port N7. Chciałem wrócić na aosp ale ten substratum to jak dla mnie totalna lipa. Miałbym prośbę czy ktoś ma jakiś czarny motyw na substratùm i co używa. Chcialbym zobaczyć jak to się prezentuje przed przejściem na aosp. Coś podobnego może do pitch black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś zauważył ale serwery Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj  siadły :/

i nie wiadomo czy już nie będą działać czy to tylko przejściowe.

Juz wyjaśniam... koniec z CyanogenMod nadszedł czas na LineageOS ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi