Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Y600] Kilka problemów z telefonem


Łukoś

Pytanie

Witam. Piszę, ponieważ od pewnego czasu mam problemy z telefonem Huawei Y600. Może mógłby ktoś pomóc i poradzić co robić? Poniżej opiszę co mu 'dolega'...
1. Najpierw były ciągłe powiadomienia o braku pamięci przez co nie mogłem wgrać żadnej aplikacji. Jeśli już jakąś wgrałem to uruchamia się ona dopiero po wyskakującej długiej serii błędów...
2. Później nastąpiła era androida. Zamast ikonek 'rejestr połączeń i 'kontakty' wyskoczyły mi dwa zielone ludziki tzw. ikonki androida. Po kliknięciu na nie wyskakuje oczywiście błąd i nie mam do nich dostępu. Próbowałem naprawić problem w następujący sposób: Ustawienia-> Aplikacje-> Wymuś zatrzymanie lub Wyłącz -> uruchom. Po prostu są ale jak by ich nie było...
3. I wreszcie najlepsze! Naszła mnie taka myśl że jeśli wyłączę i włączę telefon to on się ogarnie. Ależ skąd... Jak się psuje to wszystko naraz... Telefon się włączył ale zatrzymał się zaraz po starcie w momencie ukazania się napisu 'Huawei' i ani drgnie. Wyjęcie baterii, kart nie pomaga. Czytałem jeszcze o tym by wykonać hard reset, spróbowałem, jest w toku.

Wie ktoś co robić w danej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wygląda to na jakiś błąd oprogramowania. Spotkałem się z przypadkiem, gdy pewnej znajomej mi osobie ni stąd, ni zowąd wysypał się launcher w Xperii M4. Masz root lub jakąkolwiek inną modyfikacje systemu? Na oficjalnej stronie chyba skończyło się wsparcie - więc kiepsko. Możesz napisać maila do serwisu Huawei.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności