Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Cyanogenmod 13 Problem z aktualizacją


Chairmen

Pytanie

Siemanko Wszystkim ;]

Mam bardzo duży problem ponieważ na swoim Galaxy S3 miałem zainstalowany cyanogenmod 13 i niedawno pobrałem aktualizację.

Podczas jej instalacji (tak mi się wydaje bo nie patrzyłem w tym czasie na telefon) telefon pomimo tego że baterii było 90% rozładował się.

Kiedy próbowałem włączyć telefon pojawiło się tylko logo cyanogenmod i system nie chciał się załadować.

Nie miałem pomysłu jak to naprawić więc postanowiłem że wgram system od nowa jednak TWRP wyrzucał mi błędy i system nie chciał się zainstalować.

Za pomocą programu Odin wgralem phillza 6.48.4 i próbowałem zainstalować cyanogenmod 13 ponownie i po tym zabiegu udało się odpalić system lecz telefon nie widział karty SIM.

Spróbowałem więc zainstalować TWRP 3.0.2 jeszcze raz ale tym razem Odin wyrzucił mi błędy i nie mogłem zainstalować TWRP 3.0.2 udało się to dopiero z wersją 2.8.5.0 lecz po instalacji ROM'u ponownie telefon nie widzi karty SIM.

Po tej czynności próbowałem przywrócić fabrycznego androida za pomocą tego poradnika http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/aktualizacja-samsunga-za-pomoca-programu-odin.html

i tutaj wszystko szło dobrze do momentu instalacji ROM'a kiedy Odin wyrzucił mi błędy i nie chciał go zainstalować (użyłem ROM'a I9300XWUGML4)

Nie udało się więc zainstalowałem jeszcze raz cyanogenmod 13 raz za pomocą Phillza i raz za pomocą TWRP ale za każdym razem pozostaje problem nie wykrycia karty SIM przez telefon.

Bardzo proszę o pomoc jak mogę to naprawić.

 

P.S. Mam nadzieję że to co napisałem jest zrozumiałe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przed instalacją nowego ROM'u robisz full wipe (cash, dalvik, system)? Podaj link skąd pobierasz CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co widziałem na tej stronie to CM 13 dla Twojego telefonu jest tylko w wersji nightly i snapshot. Pierwsza ma kiepską stabilność i może miecz liczne błędy, druga lepiej, ale to nadal nie będzie tak stabilny system jak stock. Ściągnij stocka w .zip i zainstaluj przez Phillze lub TWRP. Jeżeli chcesz jakiś custom ROM to zainteresuj się może czymś innym np. Resurrection Remix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności