Skocz do zawartości

• 0
Wildrik

LG G2 Mini] Chyba zbrickowałem.

Pytanie

Przez długi czas miałem androida 6.0.1, rom a.i.c.p, ale znudził mi się, oraz nie zawierał pilota do telewizora. Pobrałem więc oryginalnego roma, ale nie przeczytałem że to jest android kitkat. Po zainstalowaniu i uzupełnieniu informacji pierwsze co zrobiłem to chciałem włączyć aktualizacje do 5.0.2. Po pobraniu kliknołem aby zrobić aktualizacje i włączyło mi się recovery. Teraz za każdym razem jak wipe'uje i instaluje jakikolwiek rom w zip'ie albo backupa z 6.0.1, przy próbie włączenia systemu, włącza mi się recovery. Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj  nie mogę wejść w "Jak zakładać temat." Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

edit: zrobiłem wszytko co było w tym poradniku, 

usuneło mi jedynie recovery, nie wiem czy tak powinno być, jeżeli powinno, no to można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie powinno usunąć Recovery. No chyba, ze tak powinno być. Niech ktoś się wypowie, ale w zasadzie Recovery powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

To znaczy? W ogóle nie ma czy wyświetla się coś i telefon się restartuje? Jeśli taką reakcje masz po uruchomieniu recovery to prawdopodobnie masz stockowe które tylko ręcznie wywołane powoduje Factory Reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

w poradniku było abym kliknął cse flash, jakoś tak, sprawdzałem jedynie czy jest recovery przez volume - i power button, może jak aplikacje pobiore to się włączy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi