Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core GT-i8260] Problem z kartą SIM


dawidcwikla1

Pytanie

Witam!

To jest mój pierwszy post na tym forum, więc proszę oi wyrozumiałość.

Posiadam smartfona Samsung Galaxy Core GT-i8260. Wgrałem na niego CyanogenMod'a w wersji 11 (Android 4.4.4). użyłem do tego celu TWRP Recovery w wersji 3. Instalacja przebiegła gładko; wszystko działa super, poza jednym elementem, jakim jest karta SIM. 

Po uruchomieniu systemu, telefon w ogóle nie widzi sieci komórkowej (nie działają połączenia przychodzące i SMS'Y).

Aby jedna z ważniejszych funkcji telefonu zaczęła funkcjonować, muszę kolejno wejść w "Ustawienia" >> "Karty SIM" >> "Konfigurowanie kart SIM" i przesunąć przełącznik w prawo przy opcji "Nieaktywna" w sekcji "SIM CARD 1". Niestety, ale jestem zmuszony robić to po każdym restarcie, gdyż wspomniana opcja wraca do swojej poprzedniej wartości - no i tu rodzi się pytanie: czy można i w jaki sposób skonfigurować system, abym nie musiał wykonywać wspomnianych wcześniej czynności? Pytam, bo jest to bardzo irytujące.

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, gdyż CM11 to fajny ROM - dużo szybszy od Stocka, ale jeżeli tego problemu nie da się rozwiązać, to będę zmuszony z powrotem wgrać fabryczny system:(

 

link do ROM'u:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-core/development/port-cyanogenmod-11-samsung-galaxy-core-t3468602

 

link do GAPPS;ów:

https://www.androidfilehost.com/?fid=95832962473395379

Liczę na szybką odpowiedź:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności