Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L65] Telefon nie włącza się (Fatal Error)


Wapek

Pytanie

 

Mam LG L65 i jakiś czas temu mi się zepsuł. Na początku po próbie włączenia wyskakiwał mi "Fatal Error", czyli różowe tło i jakieś tam napisy. Próbowałem to naprawić ,ale żadnym sposobem się nie udawało. Na jakiś czas dałem sobie spokój. Przed chwilą kiedy znów próbowałem go włączyć (Po jakimś tygodniu) to w ogóle nie mogę go uruchomić. Nie pokazuje się Nawet znak LG. Telefon nie jest rozładowany ,a po podłączeniu do komputera dalej się nie włącza...

 

1a211a6a2078ff19b0edfc43c59e90a3.jpg

A pytanie jest takie. Ktoś wie czy da się to jeszcze uratować? Czy już za późno?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć @Wapek,
według mnie powinieneś rozejrzeć się za nowym telefonem. Wygląda troszkę, jakby huragan po nim przeszedł ;) 
Mam jeszcze takie pytanie, czy jak podłączasz do komputera to wykrywa urządzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.
Yyy Mam nowy Telefon juz jakis Miesiac ,ale nie chce go tak po prostu wyrzucac.
Tak ,ale czasami wykrywa a czasami nie.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Ooo Telefon Sie Wlaczyl.
Czyli Wracam do Poczatku.
Najpierw czarny Ekran i Napisy a potem Rozowt i tyle.
Niby da sie to naprawic ,ale jak probuje wlaczyc DOWNLOADING MODE czyli ,zeby wlaczyc w trybie awaryjnym czy cos takiego. Firmware Mode czy cos takeigo.(Wtedy wgrywa sie od poczatku system) ,ale jak chce to wlaczyc to pisze ,ze DOWNLOADING MODE i potem znowu ERROR i znowu rozowy Ekran.

11ccdd48274cd9e96abb004260354b98.jpg
9d843b03aed31d25c6a309a2b00bf25d.jpg

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy pamiętasz może jaki "Fatal Error" wyświetlał się Tobie? Jaki komunikat? 
Spróbuj podczas podłączenia go do komputera, odpalić program LG Suite. 
Link - http://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000026-20150108669720-file-media-transfer-pictures-music-etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie jest taki Problem.
Jak Podłączam to Normalnie w Konsolce obok godziny na Komputerze wszystko niby zainstalowane i Polaczone z Komputerem ,ale nie wyskakuje ten Kwadrat ,zeby zobaczyc Pliki te PC Suite itp ... Nwm czm ;/

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Wlasnie ten co tutaj pokazalem na zdjeciu. To jest ten Fatal Error. Na rozowtm tle. Jesli jest potrzeba moge to tutaj przepisac ,bo to moze byc wyswietlane nawet caly dzien.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tja.
I ogolnie niby cos tam sie sterowniki itp wgrywaja ,ale w programach typu LG Flash Tool go nie pokazuje.
Jak chce wlaczyc Download Mode ro chwile mi pisze :
DOWNLOAD MODE

Loading...

Hold Button Untill You Dont See Screen. (Czy cos takiego)



Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli coś takiego oznacza to, że musisz przytrzymać ten przycisk głośności, dopóki nie zobaczysz ekranu właśnie Download Mode :) to ten punkt: "wciśnij i przytrzymaj przycisk głośności (volume up - górny) i podłącz kabel USB do telefonu, wciąż trzymając przycisk volume up, dotąd dopóki nie pojawi się ekran Download Mode". Czy o coś innego Tobie chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko to po rusku i nie ogarniam jak on to wszystko robi w tych programach itp ;////

Wysłane z LG L90 przy Użyciu TapaTalka ^~^

Pozatym na tym filmie Gosciu Przytrzymyej przycisk i wlacza mu sie Firmware (DOWNLOAD MODE) a mi pisze chwile to co jemu ,ale zamiast sie wlaczyc to widze Rozowy Ekran ;C
A baterie Wyjmowalem nie Wiem ile Razy ;///

Wysłane z LG L90 przy Użyciu TapaTalka ^~^

A telefon Podłączony do Komputera pokazuje tak :
77f50ab62d071cdffdd68eb560f9d42d.jpg

Wysłane z LG L90 przy Użyciu TapaTalka ^~^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności