Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 SCH r970] Błąd sieci i karty po wgraniu CM13


Nie Mam

Pytanie

Witam,

Podczas instalacji CM13 po wyświetleniu pierwszego okna -wybór języka - ekran nie reaguje na dotyk. Proszę o pomoc.
W CM11 nie ma problemów z ekranem dotykowym, za to jest problem z kartą SIM. Nie widzi jej jak i również nie mogę włączyć mobil network, dlatego postanowiłem przeinstalować na nowszą wersje.

Co może powodować to, że przy instalacji nowszej wersji przestaje działać?

Dziękuje

 

20160912_192555[1].jpg

 

 

20160912_191632[1].jpg

Edytowane przez Gabicyanmod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziękuję za odpowiedź.

Nie wiem czy odpowiedni, ale tylko ten zaczyna się instalować (OptimizedCM-13-20160806-jflte-Aroma-STABLE2(1).zip), inne nie (cm-13.0-20160909-NIGHTLY-jflteatt.zip)

A i jeszcze jedno - wcześniej po zainstalowaniu (Android 5.1.1 Lollipop) miałem ten sam problem, dlatego pomyślałem ze spróbuje CM 13.

 

Edytowane przez Gabicyanmod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego jak ty masz wariant na US - a  wgrywasz nasze softy.. to się dziwisz, że nic nie działa ?

Jak pisałem nieodpowiedni kernel.. teraz nawet mogłeś uszkodzić telefon.

To twoja wersja http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxys4u.s.cellular/Samsung-Galaxy-S4-U.S.-Cellular.html

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłeś wersję, która nie posiada GSM, dlatego też nie widzi karty SIM. Instalacja nowego kernela nic nie pomoże, ponieważ dokonałeś zakupu telefonu, który nie obsługuje żadnych polskich operatorów sieci komórkowych.
PS. Dopiero się uczę, dlatego też proszę o wyrozumiałość. W razie problemów śmiało pisz, ja w miarę swoich możliwości, chętnie pomogę!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziekuje za odpowiedz .

Ja tez dopiero sie ucze ,to znaczy toroche wiem ,ale nie wszystko.

Ja nie szukam Polskich operatorow poniewaz mieszkam w US ,Chodzi mi o to ze chcialem zmienic z US Cellular na AT&T dlatego prubuje przeinstalowac

Dziekuje .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy, aby na pewno instalowałeś te wersje? Link - https://download.cyanogenmod.org/?type=nightly&device=jflteusc
 

Jeżeli tak i miałeś problem z siecią na nowej karcie, spróbuj włożyć starą. Jeżeli problem na starej karcie nie występuje, może to oznaczać blokadę SIM LOCK lub brak obsługi owej sieci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inne pasma sieci.

Ten telefon może nie obsługiwać Europejskich pasm. Dlatego nie łączy się z macierzystymi w PL sieciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności