Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L7 II P710] Brak Reakcji Na Klawisze Funkcyjne


ematik

Pytanie

Witam

Kilka miesięcy temu dobre 5/6 temu  mojemu znajomemu owy LG L7 II zwariował tj. nie chciał się włączyć pojawiało się logo nic wiecej...

Znam człowieka który używał telefonu i zamoczenie/upuszczenie wykluczam na starcie. 

Najprawdopodobniej system sam "zgłupiał", robiłem już kilka telefonów ale z tym mam pewien problem Ponieważ  telefon ten nie reaguje na klawisze funkcyjne w tym momencie nie mogę  ani go włączyć  choćby do momentu logo jak również  Hard Reset  którego nie mogę włączyć, próbując kombinacji vol- & USB powinien uruchomić się tryb Emergency (czy jakoś tak ) lecz nic się nie pojawia.
Teraz jedyna uwaga jaką  udało mi się zaobserwować to że jak smartfon podłączony jest kablem USB z kompem to po wciśnięciu POWER'u   na telefonie nic się nie wyświetla a na komputerze pojawia się dźwięk podpięcia jakiegoś osprzętu(tj.tel/drukarka itp) ale to tylko tyle ;/ Może coś Wam to podpowie :)

No więc  reasumując  zaraz po całym zdarzeniu dało się włączyć  Emergency jak i telefon do stanu ładowania się nieustanie logo a teraz  nic zero więc  w czym problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przywracanie ustawień fabrycznych powinno rozwiązać problem. 

 

Ponadto proponuje 

 

Dodatkowo jeżeli klawisze fizyczne nie działają możesz zrobić mu dotykowe klawisze funkcyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam jestem debilem :)

Manager urządzeń po podłączeniu coś pokazuje? 

Inny port sprawdź

Sterowniki zaintalowane? 

Wersja windowsa?

 

Trochę informacji o wgrywaniu oprogramowania dla Twojego modelu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na moje to wtyczka jiig cię tylko ratuje z allegro.
Słyszałam o problemach z nagle umierajacymi lg l7 i l9 właśnie identyczne objawy.
Jak znajdę ten wątek to wrzucę link

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Oho znalazłem to o co mi chodziło.
Tutaj akurat ta usługa płatna 100 zł.
Słyszałem właśnie że w niektórych lg l7 i l9 samoistnie z siebie pada bootloader.
Ale szczerze nigdy z tym się nie spotkałem na własne oczy.
Widać na xda kiedyś pisali i prawda.
Miałem ten problem raz ale w Samsungu S plus.
Niestety sam tego nie naprawiłem i telefon poszedł na śmieci wtedy.
Tam padł właśnie bootloader i pamięć Flash przy okazji.
http://m.multi-com.pl/,details,id_pr,14367,key,naprawa-bootloadera-lg-p710-optimus-l7-ii,smenu,repair_services.html

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności